Polecam na rodzinny obiad z dziećmi (2) Dwie rzeczy jakościowo są ponad przeciętną - jedzenie i obsługa. Filet z... A. Nie moja ulubiona. (3) Z zewnątrz paskudny budynek, gdyby nie znajomi nie weszłabym. Ładnie podane,... Daria Najlepsza restauracja i winiarnia w trójmieście :) (3) W winnym gronie wszystko jest niesamowite: niesamowite podejście do gościa,... Dorota-kocham-jeść
Polecam (2) Bardzo do bre jedzenie , miła obsługa - polecam. Restauracia w niewielkiej... mim Doskonała (2) Miejsce trochę na uboczu, ale zdecydowanie warte odnalezienia. Menu bardzo... MM Gorąco polecam (1) Zachęcona opiniami znajomych, wybrałam się dziś w towarzystwie córek na... Bogusia jest dobrze - może być lepiej (3) Generalnie jest dobrze, jedzenie smaczne, ceny przystępne a porcje... Krzysiek bez szału (3) Pomimo bardzo miłej obsługi restaurację muszę ocenić jako przeciętną,... ania Bardzo fajne miejsce, znakomite wino i pyszne jedzenie (1) W sumie przez czysty przypadek odkryliśmy z żoną Winne Grono. Niby na uboczu... Łukasz kolacja (1) polecam . jedzenie absolutnie na najwyższym poziomie od przystawki po deser,... janusz Było pysznie :) (1) Najlepsza kaczka w Trójmieście :) Polecam :) Marlena Wspaniała atmosfera i pyszne jedzenie (1) Jedyną potrawą z karty, której bym nie zjadła to stek. Najzwyczajniej w... Agnieszka było pysznie! (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem. Nigdy wcześniej nie jadłam tak pysznego,... Ania polecamy (1) Baaardzo dobre jedzenie! Polecam stek z antrykotu, krewetki i rewelacyjny... ola Ocena (1) Witam, Miałem przyjemność gościć w restauracji " Winne Grono " przy akcji... Kamil Bardzo przyzwoite miejsce (1) Witać, że włożone jest tu sporo serca i warto tu zajrzeć, bo za podobną... Łukasz lokal masakra (1) pojechałem tam na obiad ze znajomymi. Od progu wystrój jak u Gesslerowe.... JT Było miło ale nie było smacznie (10) Wnętrze przyjemne i pyszne wina, bardzo miła obsługa. Niestety ceny dań... Klient Rozczarowanie (1) Zachęcona opiniami odwiedziłam to miejsce ze znajomymi.Dla mnie jedzenie... Rozczrowana sposób na wyciszenie w ciągu dnia lub spokojny wieczór (1) Restauracja nowa, aby trafić trzeba jej poszukać, ale jak znajdziesz to już... Mile zaskoczony konsument