Bardzo przyjemny lokal (1) Długo się zbieraliśmy, ale w końcu udało się odwiedzić to nowe i ciekawe... Grzesiek Wyjątkowość (1) Jest to miejsce, w którym goście mają szczęście zaspokoić każdą wyrafinowaną... Marzena Średnio (1) Nie czytając niestety opinie na trójmiasto.pl pojechaliśmy tam na obiad. Od... Ap-ch
Naprawdę warto! (1) Po pierwsze jedzenie - wspaniałe, w końcu inne smaki! Pyszna zupa rybna i... Paulina Lalak-Mazurkiewicz Zdecydowanie polecam! (1) Bardzo miła obsługa i ciekawa propozycja kulinarna. Ładny wystrój i... Adam super (2) Bardzo spokojne i przyjemne miejsce. Bardzo blisko starego miasta, ale... klientka jedzenie jak jedzenie, ale ten zapach :-( (2) Nachęceni opiniami na trojmiasto.pl, odwiedziliśmy restaurację z nadzieją, że... m. Bardzo dobre miejsce (1) Ceny nieprzesadzone, jedzenie bardzo dobre, trochę się czeka na posiłki,... Janina Gorąco polecam. Restauracja zrobiła na nas ogromne wrażenie. (1) Byliśmy w Winnym Gronie na niedzielnym obiedzie i z pewnością tam wrócimy.... j. Bardzo polecam (2) Byłem z narzeczoną i córeczką. Jest kącik dla dzieci więc mała mogła... Grzegorz Duży plus (2) Bardzo miła obsługa, która doradzi i odradzi w zależności od potrzeby.... Malwina Przyjaźnie i smacznie (2) porcje małe, więc zmieści się przystawka i danie główne, czasem nawet deser.... matka petarda (2) Jestem zachwycona. Jedyny lokal w mieście, który naprawdę jest przyjazny... Monika Miłe zaskoczenie (2) Z czystym sercem polecam restaurację. Świetna kuchnia, znakomita obsługa,... Gość Obiad niespodzianka z rodziną Winne Grono (2) Witam wszystkich, z ogromną przyjemnością mogę zarekomendować i polecić... Jacek z MMP Zachwycona (2) Wczoraj odwiedziłam z rodziną Restaurację Winne Grono i...... jestem... Zachwycona Bardzo przyjemnie (2) Lokalizacja blisko centrum lecz z dala od miejskiego zgiełku- można odpocząć.... Gdańszczanin 32 Smaczne miejsce (2) Przyjemnie wewnątrz, pyszne winko i smaczne jedzenie. Miła, bo bardzo... Kasia Restauracja jakiej szukałam (2) Zgadzam się z opinią że doskonała obsługa. Wystrój wnętrza i bardzo wygodne... Agnieszka Fajne miejsce (2) Restauracja położona bardzo blisko Centrum i ruchliwej Al. Zwycięstwa a... Agnieszka