Kejt - ocena (1) Polecam tę wypożyczalnie- najlepsza w Trójmieście . Tylko tam można... Kejt Paweł - ocena (1) Świetny wybór rowerów - szosowe, gravel, fitness, elektryczne i fatbike,... Paweł Karol - ocena (1) Fajne rowery do wynajęcia Karol
Filip - opinia (1) Super przygoda! Przewodnik Chris to pozytywny i świetnie odnajdujący się w... Filip Maciejos - opinia (1) Rogal na gębie! Byłem wypożyczyłem, góry zdobyłem! A na poważnie zabawa... Maciejos Cherny - opinia (1) Pełny profesjonalizm. Bardzo dobry sprzęt ale zapewniają więcej wspólne... Cherny Krzysztof - opinia (1) To chyba pierwsza w trojmiescie wypożyczalnia z elektrycznymi rowerami fullMTB Krzysztof Michał S - opinia (1) Wypożyczalnia elektrycznych rowerów 3 City Adventure to wspaniałe miejsce dla... Michał S Przem - opinia (1) Mapa szlaku ścieżki rowerowej eurovelo dostępna w wersji papierowej i... Przem Przemek - opinia (1) Dobre rowery elastyczny wynajem i cennik. Spoko polecam Przemek Xxx - opinia (1) Wszystko ok. Rowery nowe, sprawne, personel pomocny i powie gdzie pojechać i... Xxx liu - opinia (2) Bike Rental Rowery Dobrej jakości wycieczka Tour Był udany liu Nn111 - opinia (1) Sprzęt jak i obsługa na wysokim poziomie:) Nn111 Monika - opinia (1) Moje dzieci już około 3 lata temu zaczęły stawiać swoje pierwsze "kroki" na... Monika Sławek - opinia (1) Super Instruktorzy na najwyższym poziomie. Można (jeśli się chce) wiele... Sławek Fighter - opinia (1) Dziś miałem problem z zakończeniem przejazdu, szybka reakcja po zadzwonieniu... Fighter kacper - opinia (1) Zdecydowanie wole przemieszczać się hulajnogami niż komunikacją miejską,... kacper matt23 - opinia (1) Fajne hulajki i apka też. Bez jakichkolwiek problemów. Polecam matt23 Adam - opinia (1) Nie mam do tej pory zastrzeżeń, kiedyś może cięższy był kontakt przez... Adam Całkiem fajny temat dla turysty (1) Hulajnogi spoko , lecz byłem w strefie a hulajnoga się wyłączyła z informacja... Arek