ZOO Karina

Sklepy zoologiczne

Gdynia, 10 Lutego 11

Wena - opinia (1) Super! Można zrobić zakupy z pupilem! Polecam! Wena ZOO Karina - odradzam!!!! (16) Chciałam przestrzec przed sklepem ZOO KARINA w CH Morena. Pojechałam tam... misiadelko ZOO Karina Chełm - odradzam !!! (21) w ZOO Karina w Galerii Chełm zwierzęta są źle traktowane. Dokładnie mowa o... Asia_Gdańsk
chore swinki morskie (6) zakupiłam swinkę morską w prezencie pod choinke dzieciom,niestety córka... monika Dobrze wyposażony sklep (1) Wszystko zawsze znajdę dla mojego kudłacza, zawsze mogę z nim wejść i... AniaG zoo karina rumia- chory króliczek (2) Kupiłam króliczka w w.w sklepie, niestety królik był chory. Zmarł po 4... klient ODRADZAM (1) Drogo, a nad jakoscia przewyzsza nastawienie na zysk.. Ziggy ODRADZAM ! (10) Przestrzegam was przed tym sklepem. Sprzedają chore ryby, kłamią - kiedy... Monika Sklep Zoo Karina -także BAARDZOO ODRADZAM !!! (1) Widzę że nie tylko ja zwróciłam uwagę na nieprawidłowości w tym sklepie.... Były klient sklepu. A ja niestety jestem rozczarowana (5) Próbując się dowiedzieć czegoś o karmie dla mojego psa dostałam w dość... Basia smycz (2) Dzisiaj w Tesco na Chełmie w sklepie zoologicznym na parterze tuz przy... goga Sklep Zoo Kcyńska (7) Korzystam zawsze z tego sklepu i byłam zadowolona do tego poniedziałku. Co... stała klientka NIE POLECAM, czuje sie oszukany (1) Kupiłem u nich kalosze dałem ponad 100 zł później zobaczyłem identycznych... wędkarz Kamila - opinia (1) Polecam ten sklep. Panie ekspedientki zawsze są miłe i znają się na tym co... Kamila zdecydowanie odradzam (2) Zdecydowanie odradzam. Chyba największy zarzut jaki mam jest taki, że... *Ania* polecam (1) polecam majka bardzo sympatyczny sklep (2) Kupuję w marketach ZOO Karina dość często, najczęściej koło Tesco i na... Misia ZOO KARINA Abrahama (1) Miła obsługa, duży wybór towaru. Szkoda, że zrezygnowali z żywych zwierząt -... Ola Chore ryby (1) Odradzam. Kupiłem 2 bocje wspaniałe, po wrzuceniu worka do mojego akwarium... Piotr Opinia (3) Moim zdaniem Sklep zoologiczny na matarnii jest najlepszy w trójmieście... paw231