Maciej - opinia (5) Uwaga na peryferyjne, tak zwane "dzieła" związane ze szkołą lub... Maciej Aleksandra - opinia (1) Polecam szkołę całym sercem. Uczy się w niej trójka moich dzieci. Szkoła... Aleksandra Matka dwójki dzieci - opinia (1) Jestem matką dwójki dzieci. Starsze dziecko skończyło szkołę podstawową,... Matka dwójki dzieci
Zadowolona matka - opinia (2) Mój syn w tej szkole wreszcie przestał być prześladowany za to, że różni się... Zadowolona matka Agnieszka - opinia (1) Szkoła Podstawowa Jezuitów to najlepsze co mogłam wybrać dla mojego dziecka.... Agnieszka Paweł - opinia (1) Bardzo dobra szkoła, która daje indywidualnie wsparcie każdemu dziecku.... Paweł Magda - opinia (1) jestem absolwentką, dużo skorzystałam - projekty międzynarodowe, świetna... Magda G - opinia (7) Fatalna szkoła, niski poziom nauczania, nie polecam G Polecam wszystkim z całego serca! (3) Jestem absolwentką zarówno Gimnazjum, jak i Liceum Jezuitów. Wybór obu tych... Ubiegłoroczna Absolwentka Jezuici opinia. (1) Zastanawiam sie nad tym czy iść do liceum Jezuitów. Chciała bym sie... xyz żenada (1) Nauka i nauczyciele to jedno, atmosfera i ludzie to drugie. Poziom nie jest... dno Zdemoralizowane dzieciaki (1) Chodziłam do jezuitów i mam o szkole bardzo dobre zdanie, oraz miłe... Kk odradzam!!!!!! (1) Poziom nauki słaby.Zobacz wyniki konkursów 2013 r.(fizyka, chemia, j. ang.). Rozczarowanie6 szkoła z możliwosciami (1) szkoła otwiera przed uczniami morze możliwości, sztuka umieć z nich... absolwentka zapraszam do Jezuitów :d (2) Szkoła jest naprawdę świetna. Chodzą do niej niesamowici ludzie. Poziom... jeden z Jezusków :d Powrót do Jezuitów - nie (1) Szkoła stworzyła dla mnie niesamowite warunki ITN. Poza tym dała możliwość... seb historyk (1) A pan historyk Wojsław to jeszcze uczy? Żenujący z niego był gość, Miłka rozczarowanie (1) niestety moja opinia nie będzie pozytywna albo może raczej częściowo... rdh ha ha. (2) ja nie wiem czy chodzilam do tej samej szkoly w takim razie. podzial jest na... swiety mikolaj Bardzo dobra szkoła, popieram użytkownika "maczo" (1) Myślę, że mógłbym się podpisać pod tym, co napisał mój kolega. Dodam tylko... kolega macza