Znaleziono Maltańczyka (3) W okolicach ogrodowej w Baninie znaleziono psa rasy maltanczyk . Wszelkie... Asia Gabinet weterynaryjny - gdzie na Oruni Górnej? (6) Czy na Oruni Górnej przyjmuje jakiś dobry, sprawdzony lekarz weterynarz?... ja Otrute psy (46) Mam bardzo smutną wiadomość dla miłośników psów w Bojanie. Po Bojanie grasuje... Anna
Sprawdzony weterynarz dla psa. Pilne!!! (11) Od niedawna mieszkam we Wrzeszczu . Moja psinka potrzebuje pilnie weta. Jest... kama Dobry weterynarz Gdańsk/polećcie kogoś proszę (8) Napiszę na tym forum, bo pewnie też macie zwierzaki. Szukam dobrego... ania Wyjacy pies w bloku (23) Ja sie pytam, po co komu czworonog w domu, jezeli calymi dniami pod... Ania Prusaki robaki (6) Kupiliśmy mieszkanie na Zaspie w wysokim bloku z wielkiej płyty. W bloku są... cortezn Zaginęły 2 psy rasy Basset Hound (1) W dniu 15.02.2015 zginęły 2 psy rasy Basset Hound w okolicach lasu niedaleko... ba Zaginął piesek (2) 31.12.2014 ok godz. 20 uciekła z posesji przy ulicy demptowskiej nasza Suczka... Monia Zaginął pies (1) Dnia 05.02.2015 około godziny 12 zaginął 9-cio miesięczny pies w Gdańsku... Karolina Gdzie w trójmieście kupię żółwia lądowego? (3) Witam. Czy orientujecie się może gdzie w trójmieście bądź okolicy kupię małe... gość Ubój rytualny zwierząt (105) Witam Chciałabym poznać opinię forumowiczów na temat UR. Jakie macie... MałaMi Zaginął labrador (2) Zaginàł sześciomiesięczny labrador w okolicy ulicy Młyńskiej. Piesek... P i K śmierć pieska (10) Mój kochany piesek Dżek przeżył prawie 18lat. Był zwykłym mieszańcem .27... rek Szukam behawiorysty w okolicy. (4) Witam, szukam behawiorysty w Baninie, Chwaszczynie, Żukowie i ewentualnie... Aneta Znalazłam małego pieska (15) Niedawno zabrałam z ulicy Nobla w Gdańsku małego pieska - niedowidzącego... Mikronezja Błąkający się psiak w typie Ogar Polski po os. Rodzinnym i okolicach. (1) Czy ktoś kojarzy , gdzie mieszka pies w typie ogar polski? Psiak pojawia się... sąsiadka weterynarz (11) Witam. Poszukuje dobrego weterynarza w Baninie. Czy może ktoś polecic.... Karolina Spacer z psem po południu (23) Cześć Wychodzę z psem na spacery koło 17ej prawie codziennie , niestety... Grzesiek Zaginął york 4 letni suczka (1) 14 stycznia w Rumii zaginął YORK 4 letni - suczka, ma na imię YUKI. Jest... Stick