Sarenki (1) Czy ktoś widział kłusowników polujących na sarenki (koziołki) na Ujeścisku?... Danka Zaginęła szara/niebieska kotka (2) Na terenie Banina zaginęła kotką rasy brytyjskiej długowłosej ma... Kamil Lokale psiolubne (5) Witam serdecznie, W weekend chcemy odwiedzic Gdańsk z naszym psem. Może ktoś... Ewelka
Znaleziono papugę aleksandretta (3) Dziś na witominie przy ul.poprzecznej znaleziono papuge aleksandretta proszę... user_137693920918 Rudy kociak z czerwoną obrożą z dzwoneczkiem Bursztynowa /Borowiec (3) Został dziś potrącony (w zasadzie przejechany na moich oczach) przez... rudzielec Strzyżenie york biewer - gdzie najlepiej? (5) Witam, Poszukuję dobrego psiego fryzjera:) z podejściem do zwierząt i... Monk2a Zaginął sznaucer miniaturka (2) W rejonie parku przy Aleji Jana Pawła II około godz. 15. Miał kaganiec i... inka5 Znaleziono wilczura w Baninie (1) W sobotę 10 kwietnia 2015 w Baninie w okolicach Algidy dołączył do naszych... Ola Zaginął mały czarny piesek (18) W niedzielę 15 marca podobno widziany w baninie. W dniu 6 marca około godziny... JOANNA Pomóż Zwierzętom /Nowy Projekt/ Ty też pomóż (1) Witam wszystkich uzytkownikow. Z dniem tj. 06.04.2015 ruszyl projekt... Zrobtak Strzyżenie Yorki. Fryzjer poszukiwany - pilne. (3) Witam czy ktoś ma sprawdzonego fryzjera psiego który przyjedzie do domu i... Magda ginące koty!!! (14) W sobotę 23.01.15 zaginął mi czarno-biały kocur na ul. Różany Stok.Zniknął w... mieszkanka papuga nimfa gdzie sprawdzone miejsce żeby kupić ? (3) jak wyżej - czy ktoś może mi polecić dobre sprawdzone miejsce na zakup papugi... AGA Do właściciela psa Husky! (3) Jak można być takim zwyrodnialcem i zostawić wczoraj na pastwę losu pieska... stop znieczulicy! Kara za nie sprzątanie po psie (51) Na "trójmieście" pojawił się ciekawy artykuł, dot. pani, która nie sprzątała... ja Dziewczyna z dobermanem :-) (1) Hejka, Czy jest wśród nas dziewczyna, która ma dobermana? Chętnie... psiara Uciekł piesek (5) wczoraj po południu zaginoł piesek york samiec masci ciemmej może ktos go... eliza Ponownie znalazłam Maltańczyka tego samego (4) Wlasciciela prosze o odebranie psa z ogrodowej 8 tel 515 465 956 asia Potrzebuję porad od doświadczonych właścicieli yorków (20) Od trzech dni jestem szczęśliwą posiadaczką 8 tygodniowej dziewczynki. Mała... inka Pieski luzem w TPK (37) Nieśmiało chciałbym odświeżyć problem psów biegających bez smyczy po TPK.... dwa koła