Zaginął piesek - okolice ul. Stawnej, Pawła Hebla, Majora Bojana! (2) W nocy z 26 na 27 listopada z naszej posesji wymknął się piesek, mały,... Nadzieja Zaginęła labradorka (6) Dnia 9.10.2014r na terenie Kokoszek zaginęła biszkoptowa suczka rasy... Hanna Brzeźno - nauka (1) http://www.kapieliskagdansk.pl/start,2,752.html Kto chętny ??? Piotr
Szukam weterynarza o specjalizacji kardiologinczej (2) hej, szukam najlepszego weterynarza, który specjalizuje się w chorobach... maciek Do właścicieli rottków (1) Mam pytanie, czy są na tym forum właściciele rottweilerów z okolic Żabianki,... Mag odnalazł się nasz piesek Jezz (3) Poszukiwania jezza zakończone znalazł się na jednym z gospodarstw w... Ola i Piotr z Wojtkiem czarna kotka zaginęła :( (5) Zaginęła czarna kotka, Fisia, uciekła w okolicach dolnego odcinka Armii... Piotr Spacer z psem Park Regana koło 17-18. (1) Cześć Wychodzę z suką roczna na wybieganie się psiaka do Parku Regana... Piotr Temat oklepany (1) Właściciele psów wszelkiej maści, bardzo prosze abyście sprzatali po swoich... ala Mój piesek jest najfajniejszy, najmądrzejszy, najładniejszy.... (3) Moj Leo jest najwspanialszym pieskiem w calym 3miescie. A jak Wasi pupile? Mona Lisa Zaginął piesek AMSTAFF (3) http://olx.pl/oferta/zaginal-nasz-kochany-piesek-CID103-ID7O1JZ.html#b2a23762... oLA nnt są tu miłośniczki yorków:-) ? (39) Od długiego czasu mam strasznego fioła- ochotę na posiadanie pieska.... asmi Zaginął nasz kochany piesek (11) 12.11.2014r. Zaginął nasz kochany piesek wabi się DŻEZ...uciekł z... ola zapadanie tchawicy u yorka (1) Czy ktoś z was miał problem z zapadaniem tchawicy u pieska? Z tego co wiem... ania przygotowanie psa na pojawienie się dziecka (13) Z racji posiadania w domu czworonoga, mimo (a może właśnie tym bardziej) że... debra.m Znaleziono suczkę, labrador biszkoptowy (2) Dzisiaj wieczorem (piątek, 7 listopada 2014) przybłąkała się suczka rasy... 76magg Brązowy jamnik szorstkowłosy błąka się po osiedlu (1) W okolicach korzeniowskiego / reja / gałczyńskiego od rana błąka się brązowy... Grzegorz znaleziono york shir terrier (3) Dziś ok godz 10.30 na ul Storczykowej znalazłem zziębniętego i przemoczonego... Mariusz znaleziono brązowo - rudego kota perskiego (1) W okolicach gimnazjum w Bojanie znaleziono brązowo - rudego kota perskiego. zzz zaginęła czarna kotka Chełm nagroda 2000 zł (3) Zaginęła czarna kotka, Fisia, uciekła w dniu 28/11 okolicach dolnego odcinka... Piotr