Piotr - ocena (1) Doceniam ich za elastyczność i za pomoc jaką dają naszym pupilom. Piotr Rokset Oksana k. ukraina - ocena (1) Щиро вдячна пану Z.L..за терпіння і витривалість навчальних пригод. Завдяки... Rokset Oksana k. ukraina Rokset Oksana k. ukraina - ocena (1) Щиро вдячна пану Z.L..за терпіння і витривалість навчальних пригод. Завдяки... Rokset Oksana k. ukraina
Roksana - ocena (1) Ceрдечно дякую за науку.Завдяки Вам ,маю можливість з натхненням займатися... Roksana Ania - ocena (1) Pan doktor, wspaniały lekarz, cudownie opiekował się naszym Pafnucym przez 20... Ania Ewa i Dyzio - ocena (1) Wspaniali ludzie pełen profesjonalizm. Polecam całym sercem. Ewa i Dyzio Sylwia - ocena (1) Bardzo fachowa i serdeczna opieka.. Sylwia Agnieszka - ocena (1) Naciąganie na hospitalizację i stos niepotrzebnych badań, nie wykonano... Agnieszka Pawel - ocena (1) Profesjonalna pomoc miła i i przyjazna atmosfera Pawel Kasia - ocena (1) Hej wszystkim. Jestem świeżo po kursie u Pana Zbyszka, którego z całego serca... Kasia Bożena - ocena (1) W sobotę wielkanocną moja suka miała w przychodni zszytą rankę pomiędzy... Bożena Joanna - ocena (1) Chodzimy już z naszą drugą sunią, Rajką. Super pielęgnacja i wspaniałe... Joanna Em - ocena (1) Wspaniałe miejsce, kompleksowe leczenie. Em Alicja - ocena (1) ⭐️Profesjonalizm na najwyższym poziomie ⭐️ Pełne zaangażowanie... Alicja Dawid - ocena (1) Nigdy więcej ! O mały włos nie straciłbym mojego psa przez ich brak... Dawid Dawid - ocena (1) Mój 14 letni owczarek niemiecki nie dożyłby do takiego wieku gdyby nie Ci... Dawid Łukasz - ocena (1) To nie hotel a aplikacja. Responsywność opiekunów żenująca więc nie liczcie... Łukasz Piotr - ocena (1) super specjaliści, Piotr MariaNowak - ocena (1) Od niedawna korzystam z tej kliniki i jjestem bardzo zadowolona !!! Polecam... MariaNowak K - ocena (1) Super przychodnia. Bardzo pomocni Pan i Pani doktor. Czesto jest kolejka ale... K