nic ciekawego (1) za drogo, cena naprawy to 30% wartości laptopa, w protokole serwisowym... jury BRAK PROFESJONALIZMU NIE POLECAM (1) Diagnoza dr laptopa Gdynia- wymiana matrycy za koszt okolo 500zl. Okazalo... Gdynia Polecam (1) Szybko, sprawnie i niedrogo :) Marta
Polecam DR LAPTOP (1) Ja jestem bardzo zadowolony. Sympatyczna obsługa, szybka diagnoza i... Mondal Żenada (1) Współpraca z nimi polega na wyłudzaniu. Całkowity brak profesjonalizmu i jako... Bizneswoman Polecam dr LAPTOP (2) wg mnie to dobry serwis, naprawili mi kompa szybko i dobrze, a w innych... Karolina nie polecam (3) zapłaciłem za naprawe 200 zł,a po odebraniu nadal nie działało,okazało sie po... Piotr Zbita matryca (1) W moim laptopie pękła matryca. Chłopaki z drLAPTOP uwinęli się z naprawą... klient PORAŻKA (3) nie polecam szczerze. i to nie jest niechęć. Ludzie nie kompetentni. oddalem... Tomek Uszkodzony BIOS w laptopie (1) Spaliła mi się kość BIOS na płycie głównej. Serwis polecili mi w gdyńskim... Szymon Bogusław - opinia (1) myslalem, ze laptop jest juz do wyrzucenia bo kupiony w chinach malo znany a... Bogusław Czysty profesjonalizm (1) Jestem bardzo zadowolony po skorzystaniu z usług serwisu drLaptop. Mimo dość... klient NIGDY W ŻYCIU (1) Nikomu nie polecam tej firmy. Pracownicy nie mili, nie są kompetentni.... KK Laptop hp nx6110 (1) Laptop z 2005 r nie dawał znaku życia.W ciągu kilku godzin uruchomiony,... Wojciech Pełen profesjonalizm (1) Szybko, sprawnie, sympatycznie. Pełen profesjonalizm. Polecam :-) KP