stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja:
Klimaty 2024
PATRONAT

Klimaty - Trójmiejskie Targi Twórców - ZIMA 2023 Opinie (1)

Grudniowe Klimaty to obowiązkowy punkt w przedświątecznym kalendarzu wszystkich miłośników wyszukanego, polskiego rękodzieła i tych, którzy szukają wyjątkowych i oryginalnych prezentów dla siebie i bliskich.

maj 26

niedziela, g. 11:00 - 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
cze 29

sobota, g. 10:15

Gdańsk, ul. Jana Kilińskiego 4...
bilety 15 zł
Już 3 grudnia zapraszamy do Starego Maneżu na spotkanie z blisko 90 wystawcami z całej Polski. Będą znane nazwiska, ulubione marki i wielu debiutujących twórców. Będą wspaniałe stoiska z ceramiką, biżuterią, wyjątkową modą i akcesoriami, grafiką i plakatami, książkami oraz zabawkami. Nie zabraknie naturalnych kosmetyków, dekoracji, świec i smakołyków.

Nie może Was zabraknąć jeśli cenicie jakość, oryginalność i przy okazji chcecie poznać i porozmawiać z wyjątkowymi twórcami i projektantami. Podczas targów organizujemy wyjątkową strefę warsztatową z udziałem ulubionych trójmiejskich artystek, a po szczegóły zapraszamy na nasze konta w mediach
społecznościowych.

Klimaty to wyjątkowe spotkania, z wyjątkowymi Twórcami w najlepszej przestrzeni Starego Maneżu. Wstęp na targi jest bezpłatny! Pełną listę Wystawców i wszystkie informacje o targach znajdziecie tutaj:
https://www.facebook.com/targiklimaty