Klimaty - Trójmiejskie Targi Twórców Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Klimaty - Trójmiejskie Targi Twórców

Klimaty - Trójmiejskie Targi Twórców to nowa, trójmiejska inicjatywa mająca na celu promowanie lokalnych twórców, niewielkich manufaktur i drobnych rzemieślników. Inauguracyjna edycja targów odbędzie się w niedzielę, 5 grudnia w gościnnych progach Starego Maneżu, miejsca, które od początku istnienia promuje sztukę i twórców oraz integruje lokalną społeczność.

sty 28-30

piątek - niedziela, g. 10:00

Gdynia,
cze 1-3

środa - piątek

Gdańsk,
Podczas Klimatów zobaczymy znane trójmiejskie marki, ale także wielu debiutantów, dla których będzie to pierwsza okazja do zaprezentowania swoich prac. Pokażemy szeroki wybór autorskiej biżuterii, ceramiki, plakatów i ilustracji, tekstyliów, akcesoriów dekoracyjnych. Bardzo mocno będzie reprezentowana strefa wellness i eko z naturalnymi kosmetykami. Oczywiście nie zabraknie książek i zabawek dla dzieci.

Klimaty to impreza skierowana do wszystkich miłośników dobrego wzornictwa i idealna okazja do zakupu niepowtarzalnych przedmiotów dla siebie i bliskich, szczególnie przed zbliżającymi się Świętami.

Organizatorkami Klimatów są Mirka Bułak - architekt wnętrz, założycielka pracowni projektowej Pracownia Wnętrza, a także współzałożycielka firmy MIJO LINE oraz Ania Kruszyńska - założycielka i właścicielka MANO, unikalnego konceptu mieszczącego się w gdańskiej Oliwie, łączącego salon kosmetyczny oraz sklep, w którym prezentuje piękne przedmioty autorstwa kilkudziesięciu twórców i artystów.