stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja:
Klimaty 2024
PATRONAT

Targi Klimaty

W niedzielę, 18 czerwca nie może Was zabraknąć na kolejnej edycji Klimatów - Trójmiejskich Targach Twórców. Zapraszamy na spotkanie z ponad 100 marek związanych z Trójmiastem oraz licznymi gośćmi z całej Polski. Zaprezentują najlepsze rękodzieło, wspaniałą ceramikę, biżuterię, naturalne kosmetyki i produkty wellness, autorską modę, akcesoria modowe, dekoracje oraz książki. Będzie również liczna reprezentacja marek oferujących ekologiczne przetwory.

maj 26

niedziela, g. 11:00 - 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
wrz 13-15

piątek - niedziela, g. 10:00 - 17:00

Wstęp wolny
Wielu twórców zapowiedziało premiery nowych produktów oraz atrakcyjne, targowe ceny. Każdy znajdzie coś dla siebie! Niezmiennie, ideą Klimatów jest wspieranie i promowanie polskich marek, małych manufaktur i twórców z niezwykłą pasją i talentem. Klimaty to również propagowanie świadomych i odpowiedzialnych zakupów. W kwietniu organizatorki zainicjowały nową strefę DEBIUTY, wyłącznie dla twórców, którzy do tej pory nie brali udziału w żadnych targach, jarmarkach czy kiermaszach. Tym razem w sali WINE BAR na pierwszym piętrze Starego Maneżu zaprezentują się początkujące marki tworzące wyjątkowe ubrania, akcesoria modow, biżuterię, grafikę i dekoracje.

Klimaty wpisały się na stałe w kalendarz najciekawszych wydarzeń w Trójmieście i odbywają się w samym sercu Gdańska, na tętniącym życiem Garnizonie, świetnie skomunikowanym i z najlepszą ofertą gastronomiczną, w ulubionym przez mieszkańców Starym Maneżu. Znany i lubiany przez wystawców Maneż gości targi od pierwszej edycji w 2021, a jego zabytkowe wnętrze stanowi doskonałe tło dla ich wspaniałych stoisk.

Klimaty to niezwykła atmosfera, rodzaj pikniku, na który przychodzą całe rodziny i grupy znajomych a sąsiadujący z Maneżem park sprzyja wielogodzinnemu, cudownemu relaksowi. Będą leżaki, będą foodtrucki, będzie pięknie!

Zapiszcie w kalendarzu 18 czerwca, zabierzcie bliskich, zaproście znajomych i wybierzcie się razem świętować letnie Klimaty.

Do zobaczenia w Starym Maneżu.