Nocny Bieg Świętojański Narodowy Stadion Rugby Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Nocny Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim to trzeci start zawodów z cyklu PKO Grand Prix Gdyni organizowany z okazji święta ulicy Świętojańskiej.

lis 28-29

sobota - niedziela, g. 8:00 - 16:00

Gdynia, Bulwar Nadmorski
cze'21 19

sobota, g. 21:00

Gdańsk,
Zapisy na PKO Grand Prix Gdyni 2018 ruszyły 11 stycznia. Rejestracja odbywa się poprzez profil zawodnika na stronie internetowej zawodów.

Termin zakończenia zapisów do Nocnego Biegu Świętojańskiego z PKO Bankiem Polskim tą metodą mija 11 czerwca o godzinie 23.59. Przypominamy, że tylko internetowa rekrutacja pozwala na otrzymanie numeru startowego z wydrukowanym imieniem oraz wysyłkę pakietu na wskazany adres (za dodatkową opłatą).

Dla wszystkich, którzy zapomną, nie zdążą lub po prostu później zdecydują się na wzięcie udziału w Nocnym Biegu Świętojańskim z PKO Bankiem Polskim mamy proste rozwiązanie.

12 czerwca w centrum handlowym Riviera (ul. Kazimierza Górskiego 2) otwarty zostanie specjalny punkt, w którym będzie możliwy zakup pakietów startowych. Stoisko znajdować się będzie na parterze, tuż obok fontanny i funkcjonować będzie do 20 czerwca włącznie, w godzinach otwarcia galerii. Na stoisku dostępne są pakiety na bieg główny (60 złotych) oraz na marsz nordic walking (40 złotych). Należy jednak pamiętać, że w Rivierze można zakupić pakiet i od razu zabrać go do domu, ale nie można odebrać pakietu zamówionego drogą elektroniczną.

Szczegółowe informacje o pakietach.

TRASA:
Kazimierza Górskiego na wysokości Narodowego Stadionu Rugby - Kazimierza Górskiego - Śląska - Kielecka - Rolnicza - Małokacka - Stryjska - Aleja Zwycięstwa - Świętojańska - Jana Kilińskiego - Władysława IV - Śląska - Droga Gdyńska - Kazimierza Górskiego - META: Kazimierza Górskiego na wysokości Narodowego Stadionu Rugby.Program minutowy:
21 czerwca (czwartek)
15:00-20:00 Odbiór pakietów startowych

22 czerwca (piątek)
18:00-21:30 Odbiór pakietów startowych Nordic Walking
18:00-23:30 Odbiór pakietów startowych biegu głównego
22:00 Start Marszu Nordic Walking
23:30 Ceremonia dekoracji Marszu Nordic Walking
23:59 Start Biegu Głównego na 10 km

23 czerwca (sobota)
02:00 Ceremonia dekoracji Biegu Głównego na 10 km


Czytaj także