ALFA

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Targ Drzewny 3/7

Nikola - ocena (1) Z całego serca polecam całą szkołę Alfa! Od teorii po praktykę! Bardzo dobra... Nikola Diana Krasevich - opinia (1) Bardzo polecam wybrać kursy w Alfa. Łatwo zdany egzamin państwowy. Pewność za... Diana Krasevich Julka - opinia (1) Realizowałam kurs w formie intensywnej od kompletnego zera i to był strzał w... Julka
Sylwia M - opinia (1) Serdecznie polecam OSK Alfa, oba egzaminy zdane za pierwszym razem! Wiedza... Sylwia M Amelia Cejko - opinia (1) Polecam bardzo mocno, szkółkę Alfa w Gdańsku. Bardzo przyjemna atmosfera,... Amelia Cejko Julia - opinia (1) super szkółka! gorąco polecam przyszłym kierowcom! Pan Michał- właściciel ma... Julia Paweł - opinia (1) Gorąco polecam ten ośrodek. Rzetelna nauka teorii oraz praktyki poskutkowały... Paweł Wer - opinia (1) Super, w szczególności polecam instruktora Kamila, który super przygotował... Wer Aleksandra - opinia (1) Co tu dużo pisać, polecam gorąco! Zdałam za pierwszym razem, a na kursie... Aleksandra Izabela O - opinia (1) Szkoła jazdy dzięki, której udało mi się zdać egzamin przy pierwszym... Izabela O Monika P - opinia (1) Bardzo mili instruktorzy,(polecam Pana Maćka S.) dobre nauczanie, zdałam za... Monika P Paweł - opinia (1) Polecam usługi osk alfa dla każdego przyszłego oraz byłego kierowcy. Trzy... Paweł Kostexon - opinia (1) Naprawdę dobra szkółka prawa jazdy. Widać zaangażowanie ze strony... Kostexon Kinga - opinia (1) Polecam!! Kontakt z panem Michałem (właścicielem) był bezproblemowy.... Kinga Paweł - opinia (1) Bardzo dobra szkoła jazdy! Polecam z całego serca! Najlepszym instruktorem... Paweł Adrian - opinia (1) Bardzo dobra szkółka, super kontakt Polecam instruktorka Pana Macieja S.... Adrian Daniel - opinia (1) Bardzo polecam, najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców w Trójmieście, bardzo... Daniel Bernadeta Ba - opinia (1) Moja droga do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy była dość długa,... Bernadeta Ba Oliwia - opinia (1) Serdecznie pozdrawiam i polecam Alfę, wszystko pozdawane elegancko za... Oliwia Natalia - opinia (2) Zastanawiasz się nad wyborem OSK? Niedawno też miałam ten dylemat po latach... Natalia