Halina - opinia (1) Przemiła profesjonalna obsługa, Panie uśmiechnięte, pełne empatii,... Halina An - opinia (2) W sklepach obsługa z nonszalancją i bardzo niemiła . Ekspedientki... An Mky - opinia (1) Darmowy parking i kameralny charakter. Lubię zakupy na których nie muszę... Mky
Śmierdzi szambem (1) Moje ulubione centrum handlowe.Ostatnio czesto w centrum towarzyszy bardzo... Aga perfumeria Douglas (17) Lubie Alfę, często tam robię zakupy, ale rozczarowałam się perfumerią tym... Beata sklep PLANETA (2) Chciałabym przestrzec przed robieniem zakupów w sklepie sportowym... lucyna Ściszcie muzykę w stradivariusie !! (1) Tak jak w tytule, muzyka w tym sklepie dudni jak szalona, na niczym nie można... Pawel Rodzice czy Alfa robi się atrakcyjniejsza dla rodzin ???? (3) Co myślicie o centrum Alfa? Przejrzałam stronę centrum i widzę, że w ostatnie... Jarka sklep Tatuum (2) Lubie robić zakupy w sklepie Tatuum, ale tylko w Alfie, ponieważ jest tam... stała klientka I w zastępstwie placu zabaw postawili urządzenie do huśtania dzieci... tuż przy stolikach gdzie palono papierosy! (2) Wprawdzie dzięki ustawie palić już nie można (czego nie Alfie zawdzięczamy),... Ola BEZCZELNA OBSŁUGA W APTECE....(!!!!!!) (10) Całkiem niedawno z mężem byliśmy w aptece CH ALFA....i wyszliśmy stamtąd... KLIENTKA Kino (2) Zastanawiam się ile można zjeść w kinie i ile piwska wypić...Nie mam bladego... kika Alfa jest super! (1) Alfa Centrum jako jedno z nielicznych centrow handlowych ma darmowy parking!... Garcija Spoko Centrum. (1) Alfa jest fajna! zyga Grunt to "dobre" decyzje Dyrekcji. (1) Zrezygnowałam z usług CH Alfa ze względu na likwidację placu zabaw dla... Mama zarządzający alfą jest chyba bezdzietny !!!!!!!!!!!!1 (1) ZLIKWIDOWALI PLAC ZABAW- PODOBNO TO DECYZJA PREZESA ALFY CZY ZARZĄDCY, SZKODA... mama dziecka Moje ulubione centrum handlowe ;) (1) 1. Kino - super, zazwyczaj jest mało ludzi (nie na premierze), więc można... Katie Empik, Kinoplex & Bomi (1) Do Alfa chodze jedynie dla Empiku, Kinoplexu i Bomi. Empik super ludzie,... SP Apteka- rewelacja (1) Bardzo lubię kupować w tej aptece, obsługa jest bardzo miła, zawsze dostaję... m3 Douglas - uwaga na obsługę !!! (1) Poraziła mnie obsługa w Douglasie! Dwie długowłose donny w kasie najpierw... Ika