Edyta S. - opinia (1) To była szybka myśl aby zapisać się na kurs prawa jazdy kat. A i jak się... Edyta S. Marek U - opinia (1) Bardzo dobry instruktor, uczy jak jeździć, a nie tylko jak zdać ezamin.... Marek U Andrzej - opinia (1) Miałem przyjemność odbywania kursu na kat. A pod czujnym okiem Pana Rafała.... Andrzej
Dawid Piechowski - opinia (1) Profesjonalne i życiowe podejście, nauka nie tylko po to aby zdać egzamin,... Dawid Piechowski Paweł J - opinia (1) Zdane za 1 razem :D Szczerze polecam! Szybkie i b.dobre przygotowanie na... Paweł J Kordian - opinia (1) Pan Rafał super nauczyciel, zdałem za pierwszym razem kategorie A, motocykl... Kordian Kamil s - opinia (1) Wszystko na najwyższym poziomie, polecam Kamil s Krzysiek - opinia (1) Egzamin kat. A zdany w pierwszym podejściu. Dziękuję za szkolenie i polecam! Krzysiek Marcin - opinia (1) Super instruktorzy, zdałem za pierwszym razem. Polecam Marcin Mariusz Butkiewicz - opinia (1) Miałem wielką przyjemność pobierać lekcje kat.A u Pana Rafała Skorupa.... Mariusz Butkiewicz Ja - opinia (1) Najlepszy Pan Rafal wszystko super tłumaczy Ja Sławomir - opinia (1) Bardzo dobry ośrodek auto lider polecam dobrze instruktorzy wszystko na... Sławomir Mateusz - opinia (1) Szczerze polecam! Szybkie dobre i rzetelne przygotowanie na kat.A przez... Mateusz Kacper - opinia (1) Polecam bardzo! Kurs przeprowadzony w miłej atmosferze, bardzo dobre... Kacper Oliwier - opinia (1) Bardzo przyjemna atmosfera polecam instruktora Rafał Skorupa. Oliwier Kamil - opinia (1) Bardzo dobra i szybka nauka kursu prawa jazdy polecam wszytkim Kamil Jakub - opinia (1) Bardzo merytoryczne kursy do egzaminu kat. A. Pan Rafał bardzo wnikliwie... Jakub Michał Hałasiński - opinia (1) Nauka fachowa, organizacja kursu bardzo dobra, przygotowanie do egzaminu -... Michał Hałasiński Marcin - opinia (1) Moim instruktorem był pan Rafał. Wykazał się duża cierpliwością i doskonale... Marcin Dawid - opinia (1) Pan Rafał jest idealnym nauczycielem! Od zera nauczył mnie jeździć na... Dawid