Fiat bravo II (1) Szybko, profesjonalnie. Polecam ten warsztat. Marek Wymiana kół. (1) Terminowo, profesjonalnie i szybko. Elastyczne podejście do klienta. Przemek fachowcy i terminowi (1) fachowcy bez uwag dobra lakiernia Mariusz
usługa lakiernicza (1) Lakierowanie błotnika po kolizji wykonane bez zarzutu i na czas. Oddany... Agnieszka Polecam (1) Bardzo szybko i profesjonalnie Daniel super lakiernik - gorąco polecam (1) Namiar na Auto Service Stanley otrzymałem od kolegi i nie zawiodłem się -... Krzysiek Usługa lakiernicza (1) W dniu dzisiejszym odebrałem auto z lakierni. Auto zrobione naprawdę... T.N. naprawa zderzaka (1) Byłem tam po raz pierwszy. Usługa wykonana bardzo dobrze, szybko i sprawnie.... Krzysztof naprawa samochodu (1) Dobry, profesjonalny warsztat. Naprawa samochodu wykonana szybko i sprawnie. Leszek vw passat 2010 (1) Naprawa blacharsko-lakiernicza bardzo profesjonalna i wręcz błyskawiczna.Po... Marek Świetna robota (1) Usługa wykonana starannie, na czas. Polecam. S. Fiat 500 (1) Fiat 500 - oddany do naprawy i lakierowania wyprysków rdzy oraz drobnych... Roland Iveco Daily (1) Fachowa obsługa bardzo krótki czas realizacji. Polecam Kuba Polecam (1) Usługa wykonana bardzo dobrze, szybko i sprawnie. Bardzo dobry kontakt biura... Marek Naprawa klimatyzacji (1) Dopiero w tym warsztacie naprawiono mi klimatyzację. W innych warsztatach nie... Małgorzata Wymiana tylnego zderzaka w Astrze J (1) Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Jan polecam (1) wykonali naprawę z oc sprawcy i wszystko super, bez zastrzeżeń. Polecam!!! piotr Warsztat godny polecenia ! (1) Warsztat działa bardzo sprawnie z bardzo miła Panią w biurze, zdiagnozowali... Dawid po stłuczce (1) Naprawiałem samochód po stłuczce, w ramach ubezpieczenia. Naprawa wykonana... Stanisław fachowo (1) Polecam warsztat Stanley. Obsługa bardzo sprawna . Szybko i fachowo. Po... Piotr