zdecydowanie polecam (1) Oddałem w tym zakładzie auto do naprawy blacharsko-lakierniczej i teraz wiem,... Piotr Naprawa bezgotówkowa. (1) Gorąco polecam. Usługi blacharsko-lakiernicze na bardzo wysokim poziomie.... Toyota Avensis Likwidacja szkody (1) Zakład godny polecenia. Naprawa wykonana rzetelnie i terminowo przy... K&W Expert
POLECAM (1) Super szybko naprawiono mi auto w czasie wakacji. Mogłam wrócić nim do domu... Honey Hany Wymiana przedniej szyby (1) Korzystałem z usług Serwisu Stanley 12-ego sierpnia 2016 r.Miałem pękniętą... Dariusz Lakierowanie maski w VW Passacie B6 (1) Bardzo szybki sewis, polecam. Robert serwis bezgotówkowy (1) Naprawa bezgotówkowa z OC sprawcy odbyła bardzo sprawnie i szybko. Auto... Monia Corollka (1) Polecam, szybko, profesjonalnie, tak jak lubię. Samochód zastępczy na czas... Krzysiek Corolla Wieloletni klient (1) Będąc wieloletnim już klientem zakładu Stanley, korzystając z usług... Zbigniew K. polecam (1) Szczerze polecam, byłam dziś drugi raz i tak samo jak za pierwszym wyjechałam... Katarzyna UCZCIWOŚĆ (1) Z całą pewnością jeden z najlepszych warsztatów samochodowych. Szczególną... stały klient Bardzo dobry lakiernik (1) Od wielu lat "robię" auta w tym warsztacie lakierniczym i nigdy się nie... Piotr Profesjonalnie! (1) Szybko i profesjonalnie. Auto odebrane umyte i odkurzone - to się ceni.... Marcin Naprawa blacharska (1) Polecam ten warsztat. Robilem tam reperaturki na tylne nadkola do Forda... Michał Super ...polecam zwłaszcza Paniom (1) Drugi raz korzystałam z zakładu i jestem bardzo zadowolona z terminu i... Kasia Tak jak powinno być... (1) szybko, sprawnie, komfortowo i po prostu zawodowo. Jeszcze tam wrócę. MP Rewelacja (1) Świetny warsztat. Auto po blacharce jak nowe. Polecam Joanna rewelacja (1) Stenleya reklamuję już wsród swoich znajomych. Warsztat likwidował moją... Ala POLECAM! (2) Polecam wszystkim Auto Service Stanley z conajmniej trzech powodów: -... Krzysztof naprawa bezgotówkowa (1) Samochododdany po kolizji parkingowejcelem naprawy bezgotówkowej.Mimo poleceń... Roman