Polecam tego mechanika (1) Sprawna naprawa, profesjonalna obsługa. Ryszard Naprawa po stłuczce (1) Szybkie przyjęcie samochodu do naprawy. Rzeczoznawca na miejscu. Bezgotówkowe... Losiek Solidność i terminowość (1) Firma, którą można polecić Uslugi wykonane solidnie i terminowo Benia
Naprawa powypadkowa (1) Auto naprawione bardzo dobrze żadnych niedociągnięć, lepiej niż fabryka :D... Mateusz Naprawa blacharsko lakiernicza (1) Po przeczytaniu opinii na tym portalu zdecydowałem że skorzystam z ich usług.... Marcin szybka i profesjonalna pomoc (1) Zgłosiłam się do warsztatu, a uziemiony samochód został pod domem (niedaleko... Sylwia Polecam ... (1) Kolejna naprawa z ubezpieczenia OC i kolejny zadowolony klient opuszcza... Piotr Szumotalski opinia blacharsko-lakiernicza .. (1) warsztat godny polecenia,przemiła obsługa,wszystkie formalności na miejscu. Marek S. usługi blacharsko-lakiernicze (1) jestem b. zadowolony z wykonanej usługi blacharsko-lakierniczej,... Roman OCENA POZYTYWNA (1) Od zawsze byłem przeciwnikiem napraw serwisowych. Po skorzystaniu z tej firmy... Grzegorz Szybka i profesjonalna wymiana szyby (1) Polecam warsztat, pełny profesjonalizm super obsługa klienta. Bogdan Profesjonalizm przez duże "P" (2) Wielokrotnie korzystałem z usług firmy Stanley i śmiało mogę polecić zakład... Bartosz Polecam!!! (1) Szybka i profesjonalna naprawa oraz podejście do klienta. Polecam wszystkim... Mirosław Naprawa powypadkowa (1) Bardzo szybka i profesjonalna naprawa, elementy idealnie dopasowane, również... Klientka Auto Service Stanley Gdynia (1) Podjechałem do warsztatu aby uzgodnić termin usunięcia przytarcia lakieru na... Bosman Szybko i solidnie (1) Po spartaczonym lakierowaniu w ASO jednego z elementów nadwozia (lakier nie... Jacek Bardzo dobry serwis Naprawa blacharska (1) Firma bardzo profesjonalna. Szef zawsze poda rękę i się przywita.... Stefanio Polecam!!! Mega warsztat!!! (1) W dniu 13.01.2017 mój Mercedes odmówił posłuszeństwa, zgasł podczas jazdy i... Marek Kamrowski Uslugi lakiernicze i blacharskie (1) Bardzo profesjonalne wykonanie usługi i w bardzo krótkim terminie. jestem... Renia P. Jak najbardziej mogę śmiało polecić (1) Jak najbardziej mogę śmiało polecić Marcin Cz.