Kasia - opinia (1) Polecam, samochód wrócił jak nowy. Bardzo miła obsługa, łatwość kontaktu Kasia IWONA - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z uslugi..z wykonania, czasu i ceny i obslugi..... IWONA Polecam warsztat (1) Kilkukrotnie korzystałam z usług warsztatu, zawsze profesjonalnie wymalowana... Bozena
BMW F11 Tylny błotnik (1) Po przejechaniu do warsztatu zostałem ciepło przyjęty przez Panią w biurze a... Sebastian Kuga wymiana dachu panoramicznego (1) Trudny to był temat. Z ubezpieczenia. Nie wszyscy chcieli zrobić. Pomoc... polecam (1) Polecam. Bezproblemowo, warsztat sam ogarnia ubezpieczyciela. Fachowo i... kika Opel Astra kombi (1) Odebrałem dziś autko warsztat jest super przeszło moje oczekiwania zrobiony... Mariusz Baranowski Naprawa blacharska plus lakier (1) Bardzo szybko i profesjonalnie wykonana usługa.bardzo miła obsługa. Service... Marek kowalski Fiat bravo II (1) Szybko, profesjonalnie. Polecam ten warsztat. Marek Wymiana kół. (1) Terminowo, profesjonalnie i szybko. Elastyczne podejście do klienta. Przemek fachowcy i terminowi (1) fachowcy bez uwag dobra lakiernia Mariusz usługa lakiernicza (1) Lakierowanie błotnika po kolizji wykonane bez zarzutu i na czas. Oddany... Agnieszka Polecam (1) Bardzo szybko i profesjonalnie Daniel super lakiernik - gorąco polecam (1) Namiar na Auto Service Stanley otrzymałem od kolegi i nie zawiodłem się -... Krzysiek Usługa lakiernicza (1) W dniu dzisiejszym odebrałem auto z lakierni. Auto zrobione naprawdę... T.N. naprawa zderzaka (1) Byłem tam po raz pierwszy. Usługa wykonana bardzo dobrze, szybko i sprawnie.... Krzysztof naprawa samochodu (1) Dobry, profesjonalny warsztat. Naprawa samochodu wykonana szybko i sprawnie. Leszek vw passat 2010 (1) Naprawa blacharsko-lakiernicza bardzo profesjonalna i wręcz błyskawiczna.Po... Marek Świetna robota (1) Usługa wykonana starannie, na czas. Polecam. S. Fiat 500 (1) Fiat 500 - oddany do naprawy i lakierowania wyprysków rdzy oraz drobnych... Roland