Realizacja szkody powypadkowej (1) Zrealizowałem w zakładzie szkodę powypadkową. Zakład zajął się realizacją... Piotr Fajny serwis (1) trochę na wygwizdowie (w lesie praktycznie), ale jakość w porządku. Jestem... Krzysztof Wszystko OK (1) Poza brakiem uwag na pewno pozytywne wrażenie wywarła czystość auta w środku. Komisarz
Wymiana cewki zapłonowej (1) Jestem bardzo zadowolona z czasu naprawy oraz ceny. Ania Skoda Fabia (1) Polecamy ten warsztat. Fachowa obsługa klienta. Samochód zastępczy na cały... Bogdan Polecam (1) Profesjonalne podejście do klienta, życzliwa obsługa, wszystkie sprawy na... Swift Polecam! (1) Solidnie, terminowo wykonane prace blacharsko-lakiernicze w ramach... Maria Polecam !! (1) Jestem bardzo zadowolony z usług tego warsztatu. Polecam bo są solidni !! Rosinke Polecam (1) Kompetentna obsługa, dobre wykonanie. Magda Audi A3 Andrzej (1) Jestem super zadowolony ! Andrzej Bambrowicz Polecam! (1) Przemiła obsługa, szybko, tanio i fachowo wykonana praca. POLECAM! Tomek Usługi lakiernicze (1) Ogólnie ok Jestem zadowolony Senior Zdzisław ocena (1) Dobre wykonanie, miła obsługa, kultura. Michał Sołczyński Świetna obsługa. (1) Wspaniała obsługa klienta. Fachowo wykonana naprawa. Świetne doradztwo. W... Aldona Tabor debesciaki!!! (1) Stanley to jeden z najlepszych zakladow lakierniczych w jakich robilem auto... Piotr Christow P.H.U.Free-Dom Jakość wykonania prac. (1) Jakość wykonania prac idealna. Wszystko wykonane w terminie zgodne z... Juliusz Terlecki Usługa Blacharsko - Lakiernicza (1) Oddałem samochód do naprawy - szybka i profesjonalna naprawa lakiernicza .... Łukasz naprawa pokolizyjna (1) Zdecydowanie polecam warsztat. Naprawa blacharsko lakiernicza przeprowadzona... Ania Przód AUDI (2) Naprawa została wykonana z ubezpieczenia AC więc o przystępności cen niewiele... Krzysztof K Nie jest na tyle dobrze, żeby nie mogło być lepiej (1) Naprawiałem samochód po stłuczce, w ramach ubezpieczenia. Ogólnie jestem... Romuald