Już były klient - opinia (1) Kolejna, już trzecia podwyżka cen. 70 zł to trochę dużo jak za prezentowaną... Już były klient Grzegorz - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony, z czystym sumieniem mogę polecić Grzegorz Mieszane uczucia (1) Cena za usługę zależy od "widzimisie" obsługującego - raz za to samo płacę... brecht
No kozak. (1) Świetna obsługa i sam fryzjer. Efekt końcowy na plus Polecam Wiktor Jeśli idziesz do fryzjera/barbera dla picu, a nie samej usługi (1) Od wejścia wszyscy hip ("może whiskey/winko o poranku?"), masa... Maciek Tak (1) Byłam już kilka razy i zawsze wychodzę zadowolona, Artur, Rafał, Piotr za... Już stała Klientka Asia Wyjątkowe miejsce! (1) Wyjątkowo pozytywne miejsce! Magiczny klimat z mega wyluzowaną atmosferą. Nie... Dawid Zaskoczenie (1) Jako stały klient nie mam uwag co do jakości usługi, aczkolwiek podwyżka cen... Raczej były klient Mega! (1) Luźna atmosfera bez nadęcia, poziom cięcia na +5! Kacper Szczerze polecam! (1) Rewelacyjne strzyżenie! Dobranie fryzury, koloru... Z pełnym zaufaniem oddaje... Hanna Polecam, (1) byłam pare dni temu ściąć włosy na krótko po raz pierwszy w życiu. Bałam się,... Dominika Polecam (1) Korzystam z uslug barbershopu od okolo roku. Bardzo polecam spoko ceny, a i... Stachhu Pod wrażeniem ! (1) Zaczne od tego, że pracują tam bardzo wyluzowani, weseli,młodzi ludzie,... Becia Niegościnna recepcjonistka (5) Z uwagi na 1200 znaków, nie jestem w stanie wyrazić wszystkiego co chciałbym... Bartłomiej Zdoliński Michał - opinia (1) Kunszt fryzjerski w najczystszej formie. Indywidualne podejście do klienta.... Michał Welflon - opinia (1) Nareszcie zmienili kobitę, która ogarnia klientów. Dużo przyjemniej. Welflon fryzjer idealny (1) Wspaniała atmosfera i genialna obsługa. Moimi włosami zajął się Karol i nie... Kasia Od koloru włosów PANI JESIEŃ po Nordycki blond (1) Od przeszło 5 lat jestem z ekipą z Babershop... i nigdy się nie zawiodłam.... Anna Śledzińska Polecam farbowanie (1) Cudne ombre zrobione przez Adiego. Świetnie dobrane kolory, jestem pełna... Katarzyna ...i wszyscy są szczęśliwi ! (1) Do Barbera trafiłam z polecenia po długim czasie szukania fryzjera... Beata Straszyn