!!!!!!!!!!!!polecam!!!!!!!!!!!!! (1) swietny klimat, bardzo przyjazna obsługa, przemile kelnerki, pyszne jedzenie-... Kasia Najlepszy club jaki znam!!! (1) Więc zacznę od początku... Jak wchodzę do klubu "Bollywood" jestem zawsze... Zaczarowana muzyką bollywoodzką Niesamowity klimat - niesamowita kuchnia!! (1) Doskonałe miejsce dla bardzo wymagających klientów. Pan Bramkarz niesamowicie... Fausti
coś innego (1) Począwszy od wyjątkowo kulturalnego bramkarza, poprzez miłych kelnerów na... Kuki Opinia (1) Bardzo się cieszę, że otworzyli taki klub w trójmieście, osobiście brakowało... Diana Mani Walker - opinia (1) super knajpa z super klimatem. Świetna muzyka zwłaszcza dla ludzi, którzy... Mani Walker Miło i smacznie (1) Odwiedziłam restauracyjkę 2 razy i przyznaję ,że jest godna polecenia. Lokal... Cleo Wyjątkowe miejsce (1) Niezwykłe miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Ale przede... stali klienci SUPER MIEJSCE (1) Super miejsce, super lokalizacja i do tego ten orientalny charakter... aneta Cudowne miejsce :) (1) Co tu dużo mówić.. Świetne miejsce :) Pyszna kuchnia, wspaniała obsługa,... Ja :) nowy smak i super wrażenia (1) Smakowa niespodzianka dla dziewczyny udała się w 100% . W lokalu powitał nas... Tomir Miejsce z potencjałem (1) Po raz pierwszy odwiedziłem lokal zupełnie przypadkiem. Byłem już tam parę... Tomasz Dzień po otwarciu i dzień przed moimi urodzinami. :) (2) Wczoraj z moją drugą połówką wybraliśmy się na miasto, aby uczcić 'nieco'... Jakub Miła odmiana :) (1) Odwiedziliśmy Bollywood ze znajomymi w Noc Muzeów. Miejsce zrobiło na nas... miaU przyjemne miejsce (1) Bardzo smaczna kuchnia,nie wiedziałem ,że indyjskie jedzenie jest takie... gdynianin Mira Bai - opinia (1) Polecam wszystkim, którzy bywali w Indiach i cenią sobie kuchnię indyjską.... Mira Bai Wschodnie klimaty w stylu zachodnim ! (1) Witam, Lokal na wysokim poziomie kultury ( obsługa ) . To nowość na... Damian