Biesiada piwna (3) Muzyka super, dawno nie słyszałem tak dobrze wykonanych utworów. Piwo jest... Artur Browar Trójmiejski Lubrow (1) Pani ("nigdy więcej"), która rozwinęła się mocno nad jakością piwa z Browaru... Kate Super miejsce, piwo pierwsza klasa i właściciele z pasją podchodzący do warzenia piwa. (1) Wspaniale spędzony wieczór- na pewno nie ostatni w tym miejscu. Piwo... xyz124
Fajny browar (1) Ostatnio byliśmy całą naszą paczką i świetnie bawiliśmy się przy pysznym... Mariusz Pyszne piwo (1) Odwiedziłem kolejny lokal w trójmieście, gdzie podają swoje własne piwa.... Artur Nigdy więcej (3) Nie interesują mnie zalety tego klubu jeśli na piwo trzeba czekać 30 minut i... negatywnie zaskoczona Super (1) Świetne miejsce, profesjonalna obsługa i świetny klimat. Zarówno kelnerki jak... Waleron daje max (1) Potwierdzam dobre opinie o tym lokaliku, Frekwencja stuprocentowa, młodsi i... Riko Świetne jedzenie (1) Byłam zjadłam i oniemiałam, rzadko można tak dobrze zjeść. Wszystko świeże,... Bożena Polecam (1) Naprawdę restauracja Barbados w Gdańsku, przy browarze Lubrow godna... Jan GORĄCO POLECAM (1) Mieliśmy ochotę na regionalne piwo i zostaliśmy pokierowani właśnie tutaj.... Martyna Łowicka Noc tylko polecać ;) (1) Dosłownie jak w temacie. Ostatnio zajechałem całkiem przypadkiem do... Paweł z Poznania super 😄 (1) Super atmosfera ludzie mili, przyjaźni i na poziomie. Polecam wszystkim... Monika pyszne jedzenie (1) Szczerze polecam tą restaurację! Miła obsługa, przystępne ceny, smaczne... marhand1981 Miły wieczór (1) Odwiedziłem ze znajomymi lokal podczas meczy siatkówki. Atmosfera genialna.... cnoh z chęcią i szczerością Polecam! (1) Odwiedzam ten klub już drugi rok i za każdym razem wychodzę z niego w 100%... Marek rezerwacja stolika (1) Jak wygląda rezerwacja stolika? Jaki koszt i kiedy się to opłaca? not a disco goer Barbados - Gdańsk (4) Zabawne, że ktoś kto nazywa się STAŁYM KLIENTEM wstawia negatywne opinie typu... Kate Miłe zaskoczenie (1) Posiłek jaki mi podano szalenie miło mnie zaskoczył. Dużo, ładnie na gałęzi i... Ryba lucyna - opinia (1) Ja bywam bardzo czesto i nie moge narzekać na nic.panowie z ochrony mili i... lucyna