SUPER !!!! (1) Kolejny udany sobotni wieczor w Barbadosie :) Wieczor ze znajomymi w... Magda ... (1) Często zdarza mi się zaglądać do Barbadosa, zwykle ze względu na lokalizację.... A Rozczarowanie (1) Wybrałam się wraz z narzeczonym do ów restauracji w weekend 50% i co? Wielkie... Niezadowolona klientka
Gorąco Polecam (1) Odwiedzam ten klub już drugi rok i za każdym razem wychodzę z niego w 100%... Agnieszka gratuluję otwarcia minibrowaru (2) Ocena menu i jakości potraw dotyczy tylko piwa (konkretniej dwóch: SKM i... jimmy_jb Najlepszy Club Restauracja w 3City. (1) Świetne miejsce, profesjonalna obsługa i świetny klimat. Zarówno kelnerki jak... turysta zdziwinie (1) Jestem bardzo zdziwoina tymi wszystkimi niepochlebnymi opiniami na temat... Mariola Ochrona (4) Ostatnio bylem w Barbadosie i musze ze bardzo mnie zaskoczyla mile ochrona.Po... Adam Marta - opinia (4) Ostatnio byłam tam w piatek ze znajomymi. Siedzieliśmy na dole nie będąc... Marta Sylwester 2012/2013 (1) Wieczór sylwestrowy udany. Wystrój restauracji i dekoracje przepiękne, całośc... Aga Sylwester 2012 (1) Świetna zabawa. Bardzo dobra obsługa i wyśmienite jedzenie. Atmosfera... Anna niesmacznie i niemiło niestety:( (2) Bywałam w Barbadasie w Gdańsku dosyć często i za każdym razem żałowałam... ania smacznie (1) smacznie kuchnia widać że sie stara lepiej niż zawsze Kasia znakomicie zna... Antoś :) (1) sobotni i niedzielny obiadek :* pycha :) dziękujemy p Kasi super obsługa... Maja :) (2) Wyrazy uznania dla kelnera Marcina, który obsługiwał nas bardzo... Edyta ochroniarze do wymiany (1) panowie z ochrony spozywaja alkohol w pracy i wprowadzja własna wynikającą z... monika A miało być tak smacznie.... (2) Witam..Czasami zaglądam tam do dyskoteki,ale ostatnio poszłam z koleżanką na... E i A urodziny w barbadosie (1) witam WAS :) Potrzebuję świeżych informacji, zanim udam się osobiście do... okruszek_ Mistrzostwo świata (1) Bardzo polecam to mile miejsce. Przede wszystkim jedzenie jest pyszne, a... Losiek Ogólna ocena raczej pozytywna. (1) Miła atmosfera-trzeba przyznać, miła obsługa-mam na myśli oczywiście... czarenka