nigdy więcej....proponuje wymienic obsługe i zainteresować się (1) napewno więcej mnie tam nie zobaczą,fatalna obsługa przebija... Vanessa przesada... ;/ (1) obsługa bardzo nie miła,zwłaszcza wielka pani E. :/ i barmanka I. ...... byly klient niezadowolona - opinia (1) Cóż, jeśli przyjdziecie tam kiedykolwiek razem z wiekszą grupą znajomych, to... niezadowolona
obsługa -macie tam kadrową proponuje wymienić personel (1) sobotnie jedzenie u Was przerodziło się w koszmar,wielka Pani kelnerka E... bardziej kulturalna Nie polecam (1) "Byłam" tam raz w większym gronie znajomych, ok. południa. Już na samym... ja ochrona (1) ochrona nie rozroznia obuwia sportowego od innego i przez tonie wszedłem... defensywny Kelnerki SIŁACZKI (1) Teraz już rozumiem skąd te miny kelnerek. Sami wejdźcie na stronę tego... Hubert zadowolona 2 (1) Może więc drodzy „narzekacze” zamiast jęczeć i zrzędzić,... Anka zadowolona (1) Fiu, fiu dawno mnie tu nie było i cóż widzę, hmmmm nasza kolejna narodowa... Anka Świetny lokal... ale (1) Barbados to moja ulubiona knajpa... fajny klimacik, normalne towarzystwo,... Asia :-)