Obsługa (1) Byłam kilkakrotnie w Barbadosie w Gdańsku i zwykle wspominałam wieczór tam... Agnieszka BArdzo fajna restauracja (1) Restauracja godna polecenia. Świetna muzyka, super wystrój. Szczególne... miki suuuperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr (1) pozdrowienia dla barmana Darka od pewnej uroczej blondi ;) mi pasuje i... idolka
KPINA - PROSZę PRZECZYTAć (2) Witam poszedłem z Ciekawości choć były różne opinie klientów. Zamówiłem... Zły + i - (1) Bardzo ale to bardzo fajny klimat jesli chodzi o piątkowe dyskoteki (w sobotę... Virgo Żenada !!! (2) Myślałem, że to lokal na poziomie, jednak to co zobaczyłem to żenada. Nie... Gdańszczanin KPINA!!! (1) Drinki - niestety brak umiejetnosci, lod w drinkach podawany w formie... Lukasz Kolejny raz pozytywnie (2) Poraz kolejny odwiedzilesmy ze znajomymi klub Barbados przy Krewetce. I poraz... Dave Fajny lokal (1) Witam W piątek byłem na imprezce służbowej po pracy, klimat do wytchnienia... Gość To już prawie to (1) Spotkałam się ze znajomymi,po powrocie z za granicy.Nie przyszło by mi do... Maria Nowy kierownik (1) Chciałabym wyrazić swoje niezadowolenie wynikające z zachownia nowego... Gosia Jedyny klub w Gdansku (2) Jedyny klub w Gdansku Glownym, w ktorym mozna pobawic sie na poziomie, bez... G Aletheia - opinia (1) Największym minusem restauracji jest obsługa. Nie zdarzyło mi się jeszcze... Aletheia Sympatyczne miejsce (1) Chciałabym wyrazić swoje głębokie zadowolenie tym lokalem.W ostatnią sobotę... Aneta Magdalena - opinia (1) Jako Restauracja, prezentuje się dosyć dobrze. Natomiast Dyskotekę oceniam... Magdalena Plusy i minusy (2) Witam. Ogólnie klub oceniam pozytywnie, przede wszystkim jako bezpieczny dla... Tomasz Ogolnie dobry Klub (2) Mialem okazje zawitac do Barbados'a juz kilkakrotnie.Wczesniej zawsze jako... Qmpel3city Lokal bezalkoholowy? (2) Miałam okazje być pierwszy i ostatni raz w tym miejscu drinki bez... zawiedzina Sara club bardzo pozytywny! (2) Odwiedziłam ten club poraz drugi i jestem naprawde zadowolona, prawie... zadowolona JEDZENIE KATASTROFAAAAAAAAAAA (2) W restauracji Barbados w centrum handlowym Matarnia, dostaliśmy rozgotowany... OLA