porażka (4) Witam serdecznie, Ostatnio miałem okazję odwiedzenia restauracji/dyskoteki... przeciętniak Absurd (1) Ostatnio odwiedziłem restauracje Barbados w innym, niz dotąd charakterze.... Pawełł z takim czyms sie jeszcze nie spotkalam (5) obsluga masakryczna. Zeby cos zamowic to trzeba czekac i czekac no chyba ze... ania
Masakra!!! (2) Brak zainteresowania ze strony kelnerek! żadna nie zechciała podejść do nas... Emilia Ma plusy i minusy (1) Poszlam z kolezankami na dyskoteke, wczesniej na kolacje. Podobało mi się,... Monika SKANDAL I PROSTACTWO (1) Wczoraj (sobota) zaprosilam znajomych z zagranicy do Barbadosa. Oceniam... Monika Zniesmaczona (2) Przyznaję, że jedzenie mają bardzo dobre, ale całą atmosferę i smak jedzenie... Agata W. Super Lokal (1) Byłam ze znajomymi pierwszy raz na dyskotece w Barbadosie i bardzo mi się... Brenda Sławomira - opinia (1) Do tej pory raczej miło wspominałam wypady do Barbadosu, jednak po... Sławomira miło (1) bardzo miło spędzam tam każdy wieczór, w lokalu panuje miła atmosfera a... martA barbados... (1) odwiedziłam ten pub w celu zjedzenia wspolnego obiadu i wypiciu wieczornych... Malwina Ania - opinia (3) Witam, bylam ostatnio w restauracji barbados przy kinie krewetka. siedzilam... Ania Niby fajne miejsce, ale... (3) Sam lokal jest przyjemny, ladnie urzadzony, wrazenie zwlaszcza robi dolna... Justys pracownicy (1) Jest tam dosyc drogo, dosyc slabe naglosnienie i czasami zbyt duzy tlok.... mw LOKAL FAJNY - OBSŁUGA SŁABA (1) Niedzielny obiad w Barbadosie- określając krótko: 1. Obsluga niezwykle słaba... marek Smaczny obiad (1) Ponownie powróciliśmy do Barbadosu na obiad. Wrażenia jak najbardziej... imeuk żenada!!! Bez klasy i kultury.... (1) Wraz z przyjaciółkami chciałyśmy spędzić wieczór przy drinku, wybrałyśmy ten... kari Ewa - opinia (1) W Barbadosie jesteśmy stałymi klientami od lat i zawsze się świetnie bawimy.... Ewa Tweety - opinia (1) Bardzo dobre pizze ze świeżych składników (co w niektórych nawet typowych... Tweety Świetny lokal (1) Nic dodać nic ująć...bardzi dobra organizacja!obsluga!Klimat.Rewelacyjne... Kasia