Lokal klimatyczny, kelnerka Natalia skutecznie to psuje... (2) Lokal sam w sobie jest bardzo klimatyczny, wystrój i atmosfera niesamowicie... OLGA jest ok! (1) czasami wpadam do tego klubu,jest ok.jest jednym z nielicznych gdzie nie ma... jaga gingerred - opinia (2) Bedac w Gdansku w czerwcu wybralam sie do Barbadosa w piatek na impreze.Majac... gingerred
mile miejsce,ale.. (2) dobre jedzenie, przyjemna muzyka i ogolna atmosfera. bardzo duzym minusem... do fajne miejsce (2) Sobotnia impreza, na której byłam ze znajomymi była świetna. Duże wrażenie... Agnieszka Sympatyczne Miejsce (2) W sobotni wieczór poszliśmy ze znajomymi do Barbadosu na imprezkę i muszę... Kamila godne polecenia!! (2) Bardzo klimatyczne miejsce, fajna i sympatyczna obsługa. Zjedliśmy dobry... ida FAJNA ATMOSFERA (2) Barbados to przede wszystkim pyszne jedzonko...polecam pizze :-), a przede... IWONA SUPER (2) SUPER, SUPER SUPER.......macie najfajniejszych DJ-ów i najfajniejszego... SARI Najlepsza pizza w trójmieście!!! (2) W kwestii obsługi kelnerskiej wypowiadać się nie będę-nie było źle ale dobrze... EMKA bar (1) Bardzo przyjemny lokal, do którego chętnie się wraca.Wprawdzie obsługa... Amalita Tragiczna obsługa (2) Klub schodzi lekko na dno. Ale są plusy i minusy. Można zjeść za darmo :)... adi klient - opinia (2) piwa tylko 2 gatunki ci co lubia ten trunek niech omijaja ten prybytek... klient witam. (1) przejdę od razu do sedna... od jakiegoś czasu jestem gościem Państwa lokalu i... Wojciech Lioret De Mar - opinia (1) Co do opini na temat tego klubu to musze sie tu z Wami nie zgodzic! Bardzo... Lioret De Mar Ochrona do wymiany (2) Czemu Gdańsk jest taki biedny w kluby normalne? Bo istnieją kluby takie jak... Lukasz michał - opinia (1) Osoby obsługujące w tym lokalu powinny zostać objęte szczególną ochroną,... michał obsługa (1) Chcialam się wypowiedziec na temat obsługi, na temat jedzienia sie nie... emilia trzymajcie sie jak naj dalej!! (2) nie jesyem czestym bywalcem klubów, ale to co mnie spotkało w barbadosie sni... hamlet tak sobie :( (1) Z przykrością odradzam, a szkoda gdyż jedzenie mają smaczne. Sprawa kuleje... Tasior