na 100% sympatico (1) Najbardziej zwracam uwagę na obsługę- kelner który nas obsługiwał (szczupły... (*&^%# lipa (1) Bramkarze bardzo nie mili, mimo opłaconej! rezerwacji stolika płaciliśmy za... bzyk Raczej nie polecam (1) Byłam po raz kolejny i po raz kolejny niestety zostalismy potraktowani jak... Anna
Wstyd (1) Wczoraj poszedłem z żona uczcić kolejna rocznicę ślubu. Zajęliśmy stolik... tommytie1 tragedia!!! (2) kiedyś bywałam bardzo często i bardzo lubiałam tam przychodzić na dyskoteki... zniesmaczona Gość - opinia (2) Obsługa tragedia, mogłaby troszkę ciszej komentować gości! Zamówiliśmy między... Gość GRATULACJE (1) Byłam tam w zeszły weekend. Znajomi mieli bardzo różne opinie, więc... maluch No Pan Ireneusz jest świetny!!!! (1) Miałam dziś przyjemność zjeść obiadek w tym miejscu.Jedzonko pycha (polecam... Miłośniczka Makaronów bardzo nie mila sytuacja (1) nigdy nie bylam w takim okropnym lokalu. nie dosc, ze obsluga jest niemila.... Laura pierwszy i ostatni raz (4) obsługa nie miła, zarzucano bezpodstawnie "podkładanie własnego... ; Lokal dla wytrwałych (1) Wczoraj byłam w Państwa lokalu. Nie powiem jedzenie byłoby na pewno bardzo... Magdalena !!! (4) SKANDAL! Byliśmy tam kilku osobową grupą. Za wejście na parkiet jest 10zł... user1007 Niestety totalnie się zepsuło (1) Witam , Od lat chodziłam na imprezki do tego klubu, niestety moja noga już... klienci BIEDA OD RAZU WIDAĆ!!!!!!!! (3) Zamawiam stolik płace za niego zamawiam alkohol wreszcie dostaje po 30min... MARCIN zawsze cos. (4) Wczoraj wybralam sie do nich na przyslowiowego drinka. Weszlam do klubu z... Agnieszka polecam- (2) 1)4 poziomy????-dla mnie są to 2 poziomy+antresola 2)czekać 20 min.na napój... imprezowicz Polecam (2) polecam dobra pizza! i również desery są bardzo smaczne ........... więcej... nice34 Jak zwykle fajna imprezka:) (1) Od dłuższego czasu przychodzimy do Barbadosu i jak zawsze dobrze się tam... Klubowiczki Super impreza (2) Witam serdecznie! Odwiedziliśmy państwa lokal w drugi dzień świąt,... Ilona Żenada (3) jedni placa za wejscie 10zl inni 20zl, a jak sie zwroci uwage ochronie, ze za... M