Pozytywnie (1) Bawilismy się wczoraj w Barbadosie z grupą Irlandzkich kibiców, było głosno,... Abes Od niechcenia.. (2) Któregoś razu późnym popołudniem wraz z koleżanką wpadłyśmy do Barbadosu na... Justyna Blondi - opinia (1) na pierwszy rzut oka obsluga mila,z obslugi chyba z 10osob az,ale czekalysmy... Blondi
Porażka (2) Obsługa tragiczna,plus brudne naczynia i szkło. Kelnerka jeszcze próbowała... PS Rodzinny obiad. (4) W dniu 05.03.2012 r zaprosiłem całą rodzinę na obiad..mój wybór padł na... despero80 barbados jest cudowny (1) przekraczajac prog lokalu czujesz sie jak w piecio gwiazdkowym hotelu,obsluga... KLARA bramkarzy sa chamscy (15) Jestem oburzona zachowaniem ochroniarzy, ktorzy mnie nie wpuscili wczoraj tzn... Ivetta prostactwo (1) Jestem czestym klientem Barbadosa w Gdansku.Ogolnie pub bardzo mi sie podoba... ja brak zainteresowania klijentem (1) dyskoteka ok ale barmani ! (starsi barmani za barem robiący łaskę gdy po... KJM .. WIŻYNSKI klientka - opinia (1) Byliśmy z dziećmi w kinie i postanowiliśmy wpaść na obiad do... klientka sympatycznie (1) Jestem stałym klientem i jestem bardzo zadowolona. Dobra lokalizacja -... Grażyna miło, przytulnie i smacznie (1) Jest to bardzo przyjemna resaturacja, ciepły wystróji zaletą wielka jest to,... Jagna Obsługa do wymiany !! (1) Pomijając ogólną oceną lokalu (są gusta i guściki), to naprawdę zawiodłam się... Karolina Super (1) Byłam w lokalu pierwszy raz i jestem pod dużym wrażeniem.Obsługa bardzo... Alicja mieszane uczucia (1) Byłem ostatnio w tym klubie ( to był mój 4 może 5 raz) I po ran kolejny... Łuki KAWAŁKI SZKŁA W WODZIE I FATALNY BARMAN (2) SPOTKALA MNIE BARDZO NIEPRZYJEMNA SYTUACJA A MIANOWICIE W WODZIE KTORA... GINGER Sylwester 2011 (1) Krotka ocena Sylwestra 2011: -muzyka zroznicowana i dobrze dobrana pod katem... sylwestrowi Cudowne urodziny! (1) Długo zastanawiałam się, gdzie wyprawić urodziny- wybór padł na Barbados!... Barbara Świetny klimat! (1) Trafiliśmy tam przypadkiem- wpadła nam w ręce ulotka. Na tarasie odbywał się... Karola spotkanie (1) karta dań, napojów uboga, obsługa straszna! w środku mało ludzi, a dla... ania