Należy się zwrot pieniędzy ! (2) Temat sylwester jak widać niżej ostatnio "na widelcu" i nie ma co się dziwić... Gość Na napiwek nie zasłużył. (2) Będąc na weekendowy wypadzie w Gdańsku, moją narzeczoną szukaliśmy miejsca... Kuba Obsługa masakra (1) Jestem bardzo zniesmaczona jakością obsługi przez kelnera , usiedliśmy z... Renata
Polecam każdemu ! (1) Miałem zaszczyt tam być i już nigdy nie pójdę do innego baru, świetna... Kacper Nowak Wojciechowski świetne miejsce (1) Byłam razem ze znajomymi; serdecznie polecam! Zarówno klimat jak i obsługa... armer Polecam (1) Byłam po raz pierwszy z polecenia znajomych. Klimat tego miejsca absolutnie... Magda Polecam Browar Trójmiejski Lubrow (1) Polecam Browar Trójmiejski Lubrow obsługa bardzo dobra, fantastyczna kuchnia,... Karol Pop obsluga porazka (1) oczekiwanie na cokolwiek nawet 40 minut...na pytanie kiedy bedzie jedzenie... ania Fajny klimat (1) Ciekawa restauracja w centrum Gdańska. Bardzo dobre jedzenie podane dość... Kasia sylwester tragedia (1) sylwester w tym roku to totalny dramat! brak obsługi, jedzenie jak dla psa,... goście sylwestrowi Tragiczna obsługa! (1) Z chłopakiem udaliśmy się do Barbados zajeliśmy stolik który wcześniej... Eliza Obsługa rodem z PRL. (1) Dawno mnie spotkało takie podejście do klienta. Począwszy od pani z szatni,... Zdegustowany Masakra!!! (3) Byłam w Barbados bardzo dużo razy, i nie od dziś wiadomo że obsługa... Zniesmaczona FATALNA OBSŁUGA !!! (1) Witam, W Trójmiejskim Browarze Lubrow bywam od czasu do czasu, wcześniej... Tomasz obsługa do d*py zwłaszcza kelnerka w czarnych włosach (1) Zachowanie wysokiej kelnerki w czarnych włosach jest skandaliczne! Jest... olaf Żenada! (1) Jedzenie bez smaku, warzywa rozgotowane. Brak pieczywa do zupy, które... Kasia Jedzenie- OK, obsługa- porażka (3) W ostatnią sobotę z koleżankami wybrałyśmy się do tego miejsca na małe piwko... Aga Udany piwny wieczór (1) Byłem z kumplem i zaczęlismy od piwnego startera z różnymi gatunkami piwa a... Pavik Zmarnowany potencjał (1) Bardzo dobre piwo, ale podane w nieodpowiednich szklankach i w... Klientka SYLWESTER 2014/2015 (2) WSPANIAŁA ZABAWA,ŚWIETNA OBSŁUGA,DOSKONAŁA MUZYKA I CUDOWNY NASTRÓJ.WRÓCE ZA... ZDZISŁAW