Polecam (1) Swietny klimat, super obsluga. Prosze nie zmieniajcie nic! Rewelka. Takie... Bartez K - opinia (1) Fajny wystrój , lecz same desery słabe- deser lodowy bezpłciowy , owoce bez... K Come in & chill out (1) Po raz pierwszy w naszym kochanym miescie pojawilo sie miejsce gdzie mozna... Mai thi
Aloha CICO :) (1) Bylam juz dobrych kilka razy w tym miejscu (pyszna babeczka jogurtowa czy... Mag Polecam (1) Jestem zachwycona! Bylam juz kilka razy i mam jak najlepsze wrazenia:) Do... aga Polecam !! (1) Na dzień dobry powiem że kanjpka jest z prawdziwego zdarzenia, 2 poziomowa u... Tomas Dominik - opinia (1) bardz sympatyczne miejsce zarówno do spedzenia go na rozmowie jak i zabawie... Dominik Dobre jedzonko w przystępnej cenie !! (1) Na pierwszy rzut oka lokal o pozorze drogiego, po otrzymaniu jednak menu w... Bartek Dzieki i powodzenia! (1) pierwszy raz przyszłam przypadkiem. Od tego czasu z pełną swiadomością i... kamyk MAX Klimat (1) Super klimat i obsługa, polecam wszystkimrzy lubią dobrą zabawę. Rachmani infernir - opinia (1) troszke zamocna muzyka ale klimat jest rewelacyjny :) infernir Fajny klub w centrum Gdańska (1) Na klub natknęłam się poszukując lokalu serwującego drinki i z... NeoKatrina Elegancki i naprawde wyrafinowanu klub i żadnych półgłówków w dresach!!! (1) Elegancki i naprawdę wyrafinowany klub i żadnych półgłówków w dresach!!!... Jacek