Pysznie (1) Moim zdaniem najlepsze herbaty w mieście!! Fantastycznie aromatyczne. Jeśli... Joanna świetny club!!! (1) przychodze do CICO sporadycznie z moim synkiem na obiad , obsługa jest zawsze... SĄSIADKA:D coraz gorzej i gorzej... (1) szefowa tylko zachwala i zachwala, a sama nic nie robi zeby bylo lepiej,... Rocco Sinfredi
Odnośnie wizyt z dziećmi (1) Ktoś poniżej napisał, że dzieci są niemile widziane, kelner był... sufka całkiem miłe miejsce (1) chodzę tam dosyć regularnie ze znajomym zjeść coś po pracy i jeszcze sie nie... Agatka miejsce dla kazdego (1) Swietne miejsce do posiedzenia w milej atmosferze i ze swietnym menu, w... dominisia SUUUUPER! (1) Bardzo fajna atmosfera, przemila obsluga a menu wysmienite! Polecam deske... dodida Jak dobrze, że jest Cico... (1) Żałuję, że nie mam czasu bywać tam częściej. Jeśli jednak już decyduję się na... gosia tragedia (1) zawitałem do klubu po ponad roku. gdy byłem tam pierwszy raz, niedługo po... Topsy Krett Super :)) (1) Polecam to miejsce.Na dole jest bardzo kameralnie i intymnie,można tam miło... Eva Oburzenie to za mało....Brak słów.... (1) Byliśmy w lokalu z dziećmi - 2 naprawdę grzeczne dziewczynki, dodam ok.... Iwona Rewelacja (1) Bywam w Cico przynajmniej raz w tygodniu. Poczynajac od obslugi poprzez... Agnieszka sympatycznie, profesjonalnie i smacznie (1) Wczoraj wraz ze znajomymi gościłem w lokalu Cico i muszę przyznać, ze była... AdrianK FAJNIE ;) (1) byliśmy w CICO w ostatnią środę. wcześniej też odwiedzaliśmy to miejsce ale... agata n. Personel, niestety do wymiany... (1) Lokal, bardzo fajny, świetna muzyka, niezłe menu - jedzonko, drinki-naprawde... Tomek są lepsze miejsca... (1) chwalicie drinki ale jeśłi ktoś sie na nich zna to wie że nie sa zbyt... Monika Polecam :) (1) Rewelacja, super miejsce, pyszne drinki - nie załują alko ;) , smaczne... MiniQua gratulacje (1) bardzo fajny lokal, obsługa rewelacyjna, super szefowa Gosia !!! z okazji... xxx solidne drinki (1) ostatnio wpadliśmy do CICO na drinka ze znajomymi i muszę przyznać, że... Bzik Na sniadanie (1) Polecam miejsce na sniadanie, byłam tam na sobotnim sniadanku, przecudny... Monique