Wielka olewka (1) Przyszłam z chłopakiem zjeść miłą kolację. Niestety od samego początku... Paulina Jest ok (1) Jest ok jacek Panierka zamiast ryby (1) Byłem wczoraj z dziewczyna na kolacji. Zamówiłem pieczonego halibuta i... zniesmaczony
Super obsługa ! (1) Przychodziliśmy z chłopakiem do Cico przez cały wrzesień bardzo regularnie i... Ola ?? (2) Zastanawiam się nad tym czemu wpuszczają ludzi od 21 lat jak sie ma skonczone... ~~@@~~ idiotyczna sytuacja (2) Wraz z moim narzeczonym jesteśmy-a w zasadzie byliśmy, bo co raz rzadziej... Magda Więcej personelu! ! ! (1) Piątkowy wieczór, postanowiliśmy z dziewczyną i przyjacielem wyskoczyć na... Maddox_ Jednym słowem : Porażka. KILKA UWAG (1) Wraz ze znajomymi zatrzymalismy się na piwko i kawe w Cico. zamówiliśmy 2x... Bartosz J. zmiany (1) niestety własciciel lokalu dokonuje zmian, ale niestety na GORSZE!!!! Po co... sa Pysznie:) (1) Byłam w CiCo z koleżanką, najadłyśmy się pysznymi makaronami, Ja z... Agata Come and ChillOut - dosłownie. (1) CICO jest restauracją, o której głośno wśród moich przyjaciół. Znajomi... Duśka KAszana (2) Obsługa najgorsza na świecie, kawa podawana zimna i w 30 po złożeniu... tianmen Po prostu warto tam byc (2) Odwiedzam lokal od dlugiego czasu, ale dopiero teraz znalazlam czas aby cos... Bogusia lesnymisio - opinia (1) Co by tu napisać, bogactwo menu dałem tylko 1 z jednego powodu może i wybór... lesnymisio fajne miejsce (1) polecam - wg mojej przyjaciółki ze Szwajcarii w końcu znalazłyśmy miejsce do... Magda Bardzo niesympatyczny nowy kelner (2) Cico było moim ukochanym miejscem od bardzo dawna: wspaniały wystrój i... Carrie wyjątkowo żle (2) Wyjątkowa cienizna, jako człowiek światowy dawno nie spotkałem się z tak... światowid Rewelacja ! (1) Smaczne jedzenie ! Miła obsługa ! Fajna muzyka ! Śliczna właścicielka ! IKS Drinki jak sok (1) Miejsce oceniam bardzo dobrze,pod wzgledęm wystroju i klimatu, natomiast... Ania nieźle, ale... (1) Jedzenie jest przepyszne, ale 2 razy coś nie grało. Raz dostałam rozgotowany... Natka