tragedia! (1) Byłam tam pare razy i za każdym razem bardzo długo czeka się na obsługę. Poza... EM tragedia !!! (1) Wczoraj wybralem się na obiado-kolacje. Nie będę tworzył wielkich wywodów i... smerek Tragiczna obsługa (1) Byliśmy ze znajomymi na kawie. Najpierw 15 minut czekaliśmy na menu, następne... MK
Brak zarządzania i pojęcia o gastronomii !!!!!! (1) Wybraliśmy się ze znajomymi w niedziele na obiad wspólny, zaproponowałem... karol Wielkie rozczarowanie (1) Witam serdecznie, w sobotę wybrałam się z przyjaciółką na kolację, niestety... Monika co sie stalo z dawnym CICO? (2) Przyszłam odwiedzić swoj ulubiony lokal i co.. z klimatycznego, cieplego... danka Obsługa a raczej jej brak (1) Wczoraj wraz z moją partnerką chciałem spędzić miły wieczór przy lampce wina.... Adam Fajny klimat i miła atmosfera (1) Kolejny raz zostałem mile zaskoczony, oprócz dobrego jedzenia muzyka na żywo... Krzysiek z Żoną niesympatyczna obsługa (3) cenowo szału nie ma ale jedzenie w porządku, desery b.dobre, szczególnie... zniesmaczona nie polecam (1) Kawa z syropem miodowo cynamonowym i innnym smakiem...nie dalo sie wypic do... niezadowolony kilent Niedobre jedzenie poza pomidorową (1) Sałatki byle jakie z mięsem prosto z chłodziarki, żeberka tłuste i... Schirowany po zjedzeniu żeberek super (1) kolejna świetna impreza w cico chociaż jedzenie w zeszłym roku na tej samej... anka Coś się popsuło (3) Wydaje mi się, że kiedyś w CICO było lepiej. Właściciel mógłby zwrócić uwagę... Chani ovis - opinia (1) Profesjonalna i szybka obsługa, mimo pełnej sali. Pani kelnerka nie musiała... ovis Polecam! (1) Super miejsce,jedzenie przepyszne,herbatki pyszne i duży wybór,kawy tez... Klientka Sniadanie dla 2 osób (1) Śniadanie dla 2 osób za 30zł jest naprawdę duże. Praktycznie nie da się zjeść... Marta i Mikołaj Super restauracja (1) Bardzo dobre jedzenie, lokal czysty na szczególne uznanie zasługują kelnerki... Pi. Polecam (1) Do tej pory bylam 2 razy i mialam okazje jesc desery i drinki, a sa one uczta... Zyrandol Niesamowite miejsce (1) Pierwszy raz byłam na śniadaniu w niedzielny poranek- niesamowite... Alicja szark - opinia (1) obsługa miła, jedzenie smaczne, ale drogie i bardzo mały wybór. wystrój... szark