POLECAM (1) Byłem w cico na śniadaniu, na obiedzie, na kolacji i na imprezie, jeszcze... Łukasz polecam (1) jedzenie smaczne, obsługa miła , ceny przystępne, warto odwiedzić, polecam Michał porażka (1) Fatalna obsługa - nie polecam. Trzy dni temu poszlam tam ze znajomymi i nikt... Kate
cico jest rewelacyjne i nie rozumiem czemu zdaża sie ktoś kto pisze takie krzywdzące opinie (1) Do cico chodzę od zawsze.To naprawdę przyzwoite miejsce. Jest zawsze miło i... stały zadowolony klient ........ (1) Odnośnie obsługi to jest ona zdecydowanie nie profesjonalna, poprostu nie... Tymon odradzam!! (1) Odradzam każdemu kto chciałby się udać do Cico, jest nieprofesjonalna... Życzliwa..:-) o której zamykacie? (1) Byłam kiedyś z przyjaciółkami do północy (poniedziełek), a tu ostatnio (też w... Hanna O co chodzi ...................???? (1) Lokal został mi polecony jako super miejsce na sobotni wieczor, zaczeło sie... Anna Michalska 1 Urodziny CICO (1) Super dzieki za ten urodzinowy wypas. Wyzej juz nie mozna !!! Trojmiasto... Koneser polecam (1) Super lokal, przemila obsługa. Bardzo milo i sympatycznie spędziłysmy tam pól... zadowolona co się stało (1) Przychodzę do CICO dosyć często i muszę przyznać, że wiele się zmieniło.... stefan- stały klient cico sie zmienia... (1) roznie bywa w cico, 8.03 byla pani w lateksowej spodniczce plus pare... w Kodi - opinia (1) W jeden z niedzielnych wieczorów odwiedziłem przypadkowo ten lokal. Na... Kodi + + + + + + + + + ... same plusy! (1) Jestem stała klientka miejsca Cico! Polecam pod każdym względem. Zarówno na... karola kuchnia i bar na wysokim poziomie (1) Jestem stałym klientem państwa lokalu. Wracam do niego ponieważ kuchnia... stefan- stały klient Nie przesadzajcie z tym barmanem !!! Że jest tak cool (1) Byłem wielokrotnie w Cico lokal bardzo mi sie podoba, jedzenie... Stały zadowolony klient lizliz - opinia (1) do klubu cico wpadam od czasu do czasu, 12 zl za makaron z warzywami,... lizliz olek - opinia (1) fantastyczny klimat bardzo mila obsługa,czekamy na karte stałego klijęta........ olek Rewelacja... (1) Byłam tam pierwszy raz ale napewno nie ostatni... Już poinformowałam... Agnieszka A miało być tak pięknie (1) Razem ze znajomymi odwiedziłam klub zachęcona interesującym wnętrzem. I chyba... Klara