Muzyka na żywo (1) 12.01.2013 zamówiłem rezerwację stolika. Ponoć w co drugą sobotę jest muzyka... Cinek Tomek - opinia (1) Niestety DROGO.Wnętrze sympatyczne.Muzyka w sobotę fajna, ale zdecydowanie za... Tomek Warto (2) Cico za każdym razem pozytywnie zaskakuje. Jedzenie smaczne, obsługa... Marta
Nie warto (5) Okropne wnętrze, nieprzyjemna atmosfera, obsługa nieuprzejma, długi czas... Zuzu Słaba jakość potraw (1) Cena za menu jest wysoka i spodziewaliśmy się czegoś więcej. Więcej tam nie... Rodzina maciej - opinia (1) Spotkało mnie wielkie rozczarowanie, ponieważ jestem długoletnim klientem... maciej Jedzenie barowe (1) Niestety poza obsługa, która była bardzo miła, nie ma czego chwalić. Jakośc... dawid Podrożało (1) Dzisiaj byłam w CICO, pierwszy raz od rozpoczęcia EURO. Jakie było moje... była stała klientka Jedno z moich ulubionych miejsc w Gdansku (1) Mila obsluga, pyszne jedzenie, swietne drinki i mily klimat. Idealne na... Ilona Uśmiech powinien być już w cenie usługi niezaleznie od zamówienia (1) Jestem conajmnie raz w miesiącu, zauważyłam że i do CICO dotarł już trend... Agnieszka polecam (1) Jedzenie pyszne, przygotowane na miejscu, szybko i sprawnie. Ceny jak to na... Kamila rewelacja (2) Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że to naprawdę jedno z najlepszych miejsc w... od osatniej wizyty stały gość Chciałam, ale się nie dało. (2) Zaletą CICO jest jego dostępność, gdy po godzinie 24 poszukuje się... Hotaru palce lizac (1) Do wejścia zachęcił mnie przyjemny wystrój, uśmiechnięta obsługa i muzyka na... GłodnaJakWilk Niemcy w Gdansku (1) Halo, bylismy mala grupa (7 osob) z niemiec na super urlopie w Gdansku i... stefan z Paderborn tak zgdzama sie (2) to jedyne miejsce gdzie 0 8.00 rano mozna wypic kawe i zjesc sniadanie. Polecam! anka zupa rybna - petarda (1) Zupa rybna - moja wizyta z przypadku jednak zupa rybna którą dostałem to... Paweł Kawa o 8 rano ;) (1) Jedno z nielicznych miejsc gdzie można w miłym dla oka wnętrzu wypić smaczną... kawoszka Kolacja (1) dzis byłam z mężem na kolacji. Mąż jadł makaron w sosie grzybowym ja jadłam... anka Maciej K. - opinia (2) Do CICO przychodzę głównie na herbatę i na lody, które są tam wyśmienite.... Maciej K.