Carrefour Express

Supermarkety

Sopot, Tadeusza Kościuszki 26

Jendrus - opinia (1) Gówniany sklep nigdy nie ma promocji na piwo. Gazetka promocyjna tragedia... Jendrus Iwona - opinia (1) Matko , kogo wy zatrudniacie na kasy? jakaś cholerna pomyłka, chyba nikt nie... Iwona Jest okej :> (1) Sklep zaopatrzony dobrze czysto bez problemów :) Bartłomiej Szczepański
Koszmar (1) Kasjerki obsługują wolno i często tylko jedna kasa jest otwarta przy dużej... Magda Najgorszy sklep w sopocie (1) Jak w tytule.... Obsługa jest masakrycznie. Żebyś stać 13 min w kolejce bo... Niezadowolony tak bardzo Koszmar (2) Zacznę od obsługi - to w ogóle jest totalna pomyłka, nie oczekuje kłaniania... Magdalena A ja ich lubię:) (1) Postanowiłam napisać,bo robię tam często zakupy i wczoraj właśnie Panie na... Beata Koszmar (1) Ten sklep to jest jedna wielka pomyłka nie lubię tam chodzić ze względu na... Joanna To najgorszy i najobrzydliwszy market, w jakim byłam. (1) Od wejścia do marketu w oczy rzuca się brud, a uwagę przykuwa również zwykły... Trudella Tragedia (1) Ekspedienci zajmują się sobą albo robią wszystko bardzo ale to bardzo... Anna dramat (2) nie wiem czy gdziekolwiek indziej jest taki sklep jak ten a jesli tak to nie... j Na 3 zakupione towary 2 miały inną cenę wystawioną a inną (wyższą) miałem zapłcić w kasie! (1) Beznadzieja Wady: 1. Długie kolejki w kasie. (Czyli ocena za obsługę 2) 2.... a jestem zachwycona (1) ostatnio robilam zakupy w tym sklepie i jest naprawde rewelacyjny, nigdzie... adrianna najgorsza sieć w Polsce (1) najgorszy sklep ever!!! słaby asortyment, strasznie drogo a "świeże"... Anilama coraz lepiej (1) duża poprawa od pewnego czasu coraz milej tak trzymać klient