Mateusz - największy kursant w 2023 - ocena (1) Najlepsza szkoła jazdy, 15 lat temu - jeszcze w technikum - zacząłem kurs,... Mateusz - największy kursant w 2 Aleksandra - ocena (1) Bardzo dobrze wspominam naukę w szkole Carusek. Uczęszczałam na zajęcia... Aleksandra Zofia - ocena (1) Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku!!! Wykłady z Panem Mitchem bardzo ciekawe i... Zofia
Nieznany - ocena (2) Negatywne od września do dnia dzisiejszego 4 h praktyki ,rzenada Nieznany Yuliia - ocena (1) Я очень рекомендую эту школу , не думала не верила что что с могу получить... Yuliia Bartek - opinia (1) Kurs odbył się w bardzo przyjemnej formie, a jazdy jeszcze przyjemniejszej,... Bartek Ilona - opinia (1) Polecam bardzo. Przede wszystkim dostępni i pomocni. Nie ma problemu z... Ilona Sylwia - opinia (1) Nauka jazdy w tej szkole to było moje drugie podejście do prawa jazdy. Muszę... Sylwia Martyna - opinia (1) Mega polecam tą szkółkę, wykłady przeprowadzone przez Pana Micza były... Martyna Stanisław - opinia (1) Serdecznie polecam! Już zaczynając od wykładów, które są przeprowadzone w... Stanisław Janina - opinia (1) Polecam! Świetni instruktorzy, zajęcia prowadzone w miłej atmosferze.... Janina Oliwia - opinia (1) Jestem zachwycona poziomem nauczania i sympatycznym podejściem do klienta.... Oliwia Bianka - opinia (1) Super miejsce, bardzo dobrze zostałam przygotowana. Jak drugi dom. Polecam... Bianka Bianka - opinia (1) Super miejsce, bardzo dobrze zostałam przygotowana. Jak drugi dom. Polecam... Bianka Leon - opinia (1) Bardzo dobrze prowadzone wykłady oraz zajęcia praktyczne. Egzaminy zdane za 1... Leon Iza - opinia (1) Najlepsza szkoła nauki jazdy w Gdańsku! Zdałam egzamin praktyczny za... Iza Alina - opinia (1) Gorąco polecam. Praktyka pod okiem Pana Marka, który wspaniale przekazał... Alina Joanna - opinia (1) Świetnie podejście instruktorów do kursanta. Uczą myśleć za kierownicą,... Joanna Zosia - opinia (1) Serdecznie polecam :)) Egzamin zdany za pierwszym razem Zosia sandra - opinia (1) wspaniali ludzie, genialna szkółka sandra