Chata Smakosza

Restauracje

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 41

Malwina - ocena (1) Świetna restauracja! Bardzo smaczne jedzenie, pyszne oraz zdrowe. Duże... Malwina Anja - ocena (1) Przepyszne jedzenie! Wszystko świeże. Obsługa bardzo miła. Trafiliśmy do... Anja Daria - ocena (1) Przemiła obsługa z super podejściem do dzieci Daria
Gość - ocena (1) Jedzenie pyszne, porcje do na jedzenia się. Obsługa super. Gość Gosia - opinia (1) Jedzenie bardzo pyszne. Oczekiwanie na jedzenie bardzo krótkie.Obsługa bardzo... Gosia Alicja - opinia (1) Super! Pyszne jedzenie oraz miła obsługa! :) W restauracji byłam w piątek,... Alicja Marzena - opinia (1) Wielkie rozczarowanie. Dorsz opływał w oleju. Surówka sina bez marchewki... Marzena Mariola - opinia (1) Pyszne jedzenie , super drinki. Restauracja przyjazna zwierzakom oraz dzieciom. Mariola Madzia - opinia (1) Super jedzenie I swietna obsluga! Mariola jest the best ! Madzia Adam - opinia (1) Bardzo dobry schabowy i żurek (jak u mamy ) !! Bardzo Polecam. Adam Irena - opinia (1) Niestety ostatni raz byliśmy u Państwa. Rosół, purre i pierś kurczaka z... Irena Gregor P. - opinia (1) Super miejsce. Pyszne jedzenie i fajna obsługa Gregor P. Świetne jedzenie, świetna obsługa, przemiły Pan menadżer :) (1) Polecam!!!! Świetna restauracja, mili ludzie, świetne jedzenie. Wyprawialiśmy... A+Z Wyśmienite jedzenie (1) Byliśy z rodziną na krótkim wypadzie nad morze ze względu na ładną pogodę i... Agata Porażka (1) Witam tą knajpe bede omijac szerokim łukiem. Porcja taka ze najesc sie nie... Gość NIE (1) yłem tam pierwszy i ostatni raz. Zamówiliśmy 3 proste dania (kurczak w... bodek Ciepło i smacznie (1) Do Chaty Smakosza trafiliśmy z rodziną przez przypadek, do wejścia zachęciły... Joanna Rewelacja! :-) (1) W połowie sierpnia pojechaliśmy do Sopotu na wakacje większą grupką. Do... Angelika straszne miejsce (1) Mój przyjaciel zprosił mnie do Chaty Smakosza 8 marca z okazji naszego... Katarzyna NIE POLECAM (1) Dania bezglutenowe, które widnieją w karcie są w znacznym stopniu... Emilia