Clinica Medica

Prywatne kliniki i spółdzielnie

Gdynia, Montwiłła Mireckiego 11

Obsluga klienta w Klinice Medice-żenada (12) chciałabym się z Państwem podzielić moimi spostrzeżeniami co do obsługi w... am Kristina Gdynia - opinia (2) Witam, polecam, Pana, Dr IwoSlugockiego, mimo, godzinnych, opoznien, warto,... Kristina Gdynia Gorąco polecam (1) W Clinica Medica za każdym razem niezmiennie: Profesjonalna obsługa, szybko,... Andrzej
POLECAM (1) Sympatyczna obsługa pań z recepcji - zawsze uśmiechnięte, miłe i pomocne. Dr... Martyna Polecam stomatologię! (1) j.w. heniu minusy i plusy (1) MINUS -Byłem dzisiaj u dr Kamieniec - jestem bardzo rozczarowany podejsciem i... Qub dr Beata Szuba (1) Leczę zęby u pani doktor Beaty Szuba. Bardzo kontaktowa pani doktor, jedyna... asia Clinica medica, gdynia (1) Ja pochwalę obsługę w tej jednostce. Może wizyta u pani doktor internistki na... NOWA Polecam (1) Mam ubezpieczenie zdrowotne w firmie współpracującej z Clinicą i szczerze... Paweł Sławomir SZ. - opinia (2) dziękuję za wspaniałe podejście do pacjenta-profesjonalizm w każdym calu,Pani... Sławomir SZ. Stomatologia (1) Leczyłem zęby u Pani dr Szuby. Przemiła, kontaktowa Pani doktor. Niestety po... Gustaw Polecam dr.Ewę Bednarczyk (1) dr.Ewa Bednarczyk to bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta... Joanna N Polecam dr.Ewę Bednarczyk (1) dr.Ewa Bednarczyk to bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta... Joanna N nędza (3) dr Muraszko sp.....ył mi brzuch była robiona liposukcja potem korekta powłok... Iwona Serdeczne podziękowania (1) Bardzo polecam dr Marka Muraszko-Kuzme.Świetny fachowca, uprzejmy,... Rafal Lackorzynski ARTROSKOPIA KOLANA (1) Operacyjnie miałam wykonaną artroskopie kolana przez specjalistę ortopedii i... Elżbieta Wroniak PODZIĘKOWANIE (1) WITAM SERDECZNIE.PO TRZECH LATACH MOJE NOGI ZNOWU POTRZEBOWAŁY POMOCY I TAK... IWONA LENARTOWICZ-MARDZINSKA Rewelacyjna obsluga i swietna fachowosc :) (1) Rewelacyjna obsluga i swietna fachowosc :) Dziekuje calemu zespolowi a w... dambi12 DR.ELZBIETA BEDNARCZYK (1) We wrzesniu dowiedziałam się że muszę być zoperowana.Czekały mnie dwa zabiegi... Danuta Tylko lekarze są super (5) Dzisiaj wróciłam z tej Kliniki. Zależało mi na konkretnym lekarzu, a ściślej... Danut