Clinica Medica

Prywatne kliniki i spółdzielnie

Gdynia, Montwiłła Mireckiego 11

Magda - ocena (1) Polecam. Lekarze z dużym doświadczeniem. Magda Niezadowolony pacjent - opinia (1) Zapisałam się do Clinica Medica na badanie endoskopowe. To było moje pierwsze... Niezadowolony pacjent MK - opinia (1) Dzień dobry, od lipca czekałam na gastroskopia i już po raz drugi odwołano... MK
Marzena - opinia (1) Cudowne miejsce Jedno z nielicznych gdzie można skorzystać i z usg i rtg i... Marzena Agnieszka - opinia (1) Po krótce opiszę sytuację: po 30 minutach dzwonienia do rejestracji w końcu... Agnieszka Poczekalnia dla czekajacych (1) Czekasz i czekasz i czekasz mimo umowionej godziny czekasz i czekasz... a... Pacjentka Narkoza u dziecka (1) Może Pani powiedzieć ile zapłaciła za ten zabieg? Aga Zadowolony (1) Szybka rejestracja (ceny za usługi akceptowalne). Po paru dniach umówiona... Andrzej Najgorsze łajzostwo to CLINICA-MEDICA w Gdyni (42) Witam. Nigdy z tymi dziadami nie chciałbym mieć do czynienia, ale niestety... obiektywny Pediatra Dramat (1) Stanowczo odradzam przepisywanie dziecka do tej przychodni bo klinika to... Ludwik leczenie zębów w narkozie u dziecka (9) Witam Leczyłam w klinice ząbki u 4-letniej córki pod narkozą. Obsługa... Justyna zabieg usunięcia żylaków (1) Obsługa anestezjologa i chirurga wykonującego zabieg doskonała, personel... pacjentka Zdecydowanie polecam! (1) Witam Jestem stała pacjentką,mieszkam w Suchym Dworze,przeniosłam swoją karte... Dorota P. Przychodnia na Suchym Dworze - rozczarowanie (1) Od pewnego czasu na recepcji pracuje pewna dziewczyna. Zachowuje się jakby... M.T. Obsługa na Suchym dworze pozostawia wiele do rzyczenia ... (1) Miesiac temu miałam zabieg piersi u Dr.Muraszko. Z pracy Pana doktor jestem... Aga usuwanie haluksów w obu stopach + palec koślawy (1) W dniach 03-04 .09.2015 byłam pacjentka w szpitalu Clinika Medica na Suchym... Lucyna Zabieg chirurgiczny (1) 25 marca 2015 r. przeszłam zabieg usunięcia woreczka żółciowego w nowym... Zdzisława W. Operacja stulejki w znieczuleniu ogólnym (1) Bardzo bałem się i długo zabieg ten odkładałem. Profesjonalizm, uprzejmość... już_zdrowy operacja przepukliny (1) Poddalem sie w nowym szpitalu kliniki w Suchym Dworze operacji przepukliny.... pacjent Roksana - opinia (1) Wykonywałam biopsję gruboigłową w oddziale w Suchym Dworze u dr... Roksana