Clinica Medica

Prywatne kliniki i spółdzielnie

Gdynia, Montwiłła Mireckiego 11

Serdeczne podziekowania dla dr Golonko i przemilych Siostrzyczek!! (1) Przeszlam zabieg usuniecia torbieli jajnika,ktory zostal przeprowadzony przez... Magda Novosiadla jedna wielka żenada (4) Próbuję się dodzwonić dzisiaj cały dzień do tej cliniki i nikt nie odbiera,... Pacjentka Nie polecam ortopedy doktora C. polecam urologa dr S. (3) Udając się na operację kolana do prywatnej kliniki, płacąc za nią, byłam... Pacjentka
Neurolog (1) Po co umawia się wizyty klientów na konkretne godziny? Wydawałoby się że po... Tomasz S. wycięcie migdałków (2) Moja córeczka miała wycinany 3 migdałek w Clinice u dr Garganisza. Polecam w... Mama Klaudii dr S. (2) Dwa miesiace temu dr S. przeprowadzał u mnie kolonoskopie w znieczuleniu... była pacjemtka Dr.MAREK MURASZKO-KUŹMA :-) PODZIĘKOWANIA (1) Ja również poddałam się zabiegowi u dr.Muraszko.Przeszczep skóry goi się... Aga w końcu prywatna czy nie? (1) Niestety spotkała nas niemiła niespodzianka. Mój 6 miesięczny syn ma zatkane... cyt Brak dbałości o zachowanie danych osobowych (1) Pani wyszła na poczekalnie i chciała żebym publicznie wyznała swój adres... Pacjentka dr.Marek Muraszko-Kuzma (1) Pan Dorktor przeprowadzal u mnie korekte uszu, niestety mialam powiklania,... Sara_R Dr.M.Muraszko złota rączka. (2) 22listopada ubiegłego roku miałam operacje powiększenia piersi,jestem bardzo... Karolina dr Golonko (1) Miałam przeprowadzoną operacje 1,5 roku temu przez dr Golonke. Bradzo... zadowolona CHOLECYSTEKTOMIA WYCIĘCIE WORECZKA, PODZIĘKOWANIE:) (1) 18.03.2009 MIAŁAM ZABIEG CHOLECYSTEKTOMII W CLINICE MEDICA. CHCIAŁAM... HANIA W. PODZIĘKOWANIE DLA DR ELŻBIETY BEDNARCZYK (1) Chcę podziękować dr Elżbiecie Bednarczyk za udany zabieg usuwania żylaków z... Jan Bieszke PODZIEKOWANIE (1) BYLAM W CLINICE NA ZABIEGU KONCZYNY DOLNEJ 16.10-17.10.2008 ZABIEG... IWONA LENARTOWICZ-MARDZINSKA Dr G. - Przestrzegam i odradzam (1) Nie oceniam kliniki, bo nie można jednym lekarzem psuć jej opinii, tym... Przyszła mama Dr Marek Muraszko - profesjonalizm w każdym calu (1) W maju poddałam się zabiegowi korekty uszu Dr Muraszko i jego zaspół byli... Wdzięczna pacjentka W.C. - chirurg (1) Mąż - od dziewięciu lat cierpiący na przewlekłe schorzenie jelit został... MB Chirurg = straszny!! (1) Bylam na wizycie u chirurga z malym dzieckiem. Przed nami weszli z... a Podziekowania:) (1) Od lat panicznie sie balam stomatologa...trafilam do CM poniewaz byla jedyna... Aneta Gorzont