Clinica Medica

Prywatne kliniki i spółdzielnie

Gdynia, Montwiłła Mireckiego 11

OPINIA PACJENTA (1) 03-01-2012 miałem operację żylaków odbytu.Przed zabiegiem nic nie jadłem od... Chris oczywiscie ze polecam:) (2) 24 listopada poddałam sie liposukcji brzucha u pana dr Marek... madziaOslo3 Miłe zmiany (2) Wprowadzono miłe zmiany - REMONT NARESZCIE!!!!! WIĘCEJ KRZESEŁEK POD... staly pacjent
Ginekolog (3) Zapisalam sie na usg i poinformowalam Pania w rejestracji ze jestem w 35... Wiktoria korekcje odstających małżowin usznych,powiekszanie ust ,wypelnienie zmarszczek nosowo-ustnych (1) Witam.Bardzo polecam dr Marka Muraszko-Kuzme.Znakomity fachowca... Gosia Pacjentka JA (1) Umowilam sie wyjatkowo do specjalisty w tej klinice i moja ogolna ocena jest... Pacjentka JA Stała klientka - opinia (1) jestem stałą pacjentką Clinici od paru lat, cenię sobie profesjonalizm i... Stała klientka Jeśli Wam zdrowie najważniejsze, to unikajcie tej kliniki !!! (1) Wchodzą do niej, to już się czuje jakbyśmy cofali się do trzeciego świata.... Pacjentka STAŁY PACJENT - opinia (2) WITAM WSZYSTKICH MUSZE SIĘ PODZIELIĆ SWOJĄ OPINIĄ, GDYŻ JAK NA PRYWATNĄ... STAŁY PACJENT Pacjent - opinia (5) I tak najbardziej przerąbane ma tam Pan, który naprawia różne rzeczy (chyba... Pacjent mareczku! (2) pozdrawiamcie serdecznie:)danusia z islandii:) kotek SŁAWEK - opinia (1) MIAŁEM OPEROWANĄ PRZEPUKLINĘ I CHCIAŁBYM BARDZO PODZIĘKOWAĆ ZA OPIEKĘ... SŁAWEK Stulejka u dziecka (1) Mój synek- 9 lat- miał operowaną stulejke u dr. Zarzyckiego. Czekaliśmy na... Mena Dziekuje (1) Niedawno mialam robiony zabieg laparoskopie u dr.szerle.Jestem wdzieczna... lula b. polecam dr Marka Kuzme-Muraszko (1) Poddalam sie u dr Muraszko korrekcie wciagnietej brodawki sutkowej. Pan dr... Ania M. laryngolog - K. (3) SKANDALICZNE PODEJŚCIE DO MAŁEGO DZIECKA!!! W trakcie wizyty u lekarza... Marta Kujawska-Greszczuk Dr G. (2) Chcę powiedzie o zaniedbaniu ze strony ginekologa.Miałam dwie wizyty na... katarzyna Ustjak skończy się w sądzie (3) Najgorszemu wrogowi nie poleciłbym tego szpitala. Miałem wykonywaną operację... pacjent dr Muraszko- Kuźma (1) Poddałam się u dr Muraszko liposukcji brzucha i rekonstrukcji brzucha po... uszczęśliwiona Podziękowania dla dr-a Marka!! (1) Chciałabym bardzo podziękować panu doktorowi Markowi Muraszko-Kuźmie za... Hanna