ścigacze.... (5) Czesc! Czy ktos wie gdzie jest na terenie trojmiasta jakis pub, klub lub... wenus poczta gdanska (1) yo! czy ktos moze powiedziec i gdzie moge znales jakis info o poczcie... sensei Organizator biwaków ATACAMA.pl ? (2) Czy ktoś może miał już do czynienia z organizatorem turystyki o nazwie... Dziki
Sporting - Wisła (3) UWAGA! Kibice, którzy są zainteresowani wyjazdem na mecz Wisły Gdańsk mają... wislak papier fotograficzny, gdzie kupic? (6) Gdzie można w Trójmieście kupić takie artykuły jak papier fotograficzny do... szymbas STREFA KUNG FU 39 (1) STREFA KUNG FU 39 organizuje zajecia we wtorki (18:00 - 19:30) i czwartki... STREFA KUNG FU 39 szukam miejsca na wesele (1) witam prosze Was wszystkich o pomoc, czy macie sprawdzone miejsca na wesele?... wujek bruno szukam nauczyciela no niemieckiego (1) Szukam wymagajacego lektora/nauczyciela, ktory przygotowalby mnie do... aleksandra-c Gdynia i najblizsze okolice. (4) Jestem "nową" mieszkanką Gdyni. Może ktoś mi podpowie, gdzie mogę pograć... Marca ping-pong (4) Szukam miejsca gdzie można swobodnie pograć w ping-pong'a. Najlepiej w Gdyni.... Kasik ????? (2) gdzie w Gdańsku możan się dobrze pobawić ?????tzn potanczyc napic się piwa i... weronika bartek jebie!!!!!!!!! (2) Bartek przerazliwie jebie!!!Śmierdzi okrutnie!!!!Muchy za nim lataja!!!!Wali... koń Niesolidność porażająca (2) Wszyscy chętni do kożystania z oferty CaFeBiBa, firmy działającej na rynku... yancy Gdzie odebrać prawo jazdy (4) Zdałem egzamin na prawko jakiś miesiąc temu i teraz chciałbym je odebrać. Czy... szymbas Gdzie w Sopocie lub Gdańsku mozna obejrzeć mecze w Canalu +? (2) Czy ktoś zna jakieś przyjemne puby (tylko nie dla idiotów w dresach), gdzie... Mike sprawdzenie mieszk. do wyn. w Sopocie (1) Czy kiedys ktos probowal wynajac mieszkanie na ul.3maja 17e na 3 pietrze ???... robeix TENIS (1) poszukuje fajnych kortow tenisowych na terenie gdanska, jesli ktos cos wie na... wenus NAUKA FRANCUZA (1) Witam. Czy ktokolwiek ma jakies doswiadczenia z nauka jezyka francuskiego w... Że-ten Joga w Gdańsku? (4) Czy ktoś wie jak i gdzie namierzyć kurs bądź ćwiczenia jogi w Gdańsku? Nie... Wojtek Topolówka (1) Uwaga !!!! Szukam osob uczących się w Topolówce, pożądane są także osoby z... Adam