gdzie kupie pokrowce na krzesla? (1) witam, czy ktos sie orientuje gdzie w gdansku kupie pokrowce na krzesla? Nie... Gosi@ kuchenka elektryczna czy indukcyjna ? (32) Mam pytanie, która w waszym przypadku zdała lepiej egzamin ?Mam dylemat, boję... Majka sprzęt Gorenje - gdzie w Gdańsku? (2) Czy orientuje się ktoś gdzie w 3mieście można kupić sprzęt firmy Gorenje?... Ewelina_Gda
Czy duże znaczy lepsze? (5) Witam, Jesteśmy z żoną na początku urządzania nowo kupionego mieszkania i... Kalinowscy płyta MDF lakierowana na ścanę w kuchni (2) Witam, chciałbym sie zorientować w cenach - muszę wypełnić czymś przestrzeń... onaona Farby (4) Hej, czy możecie polecić jakieś farby do malowania ścian? Najlepiej żeby... Asia jaką wybrać zmywarkę? (2) Proszę o rady odnośnie zmywarki.Zamierzam kupić zmywarkę pod zabudowę a z... jen83 Zlewozmywak firmy Teka - gdzie? (1) Poszukuję sklepu, w którym mógłbym obejrzeć czy to na ekspozycji czy to w... rav Szukam pralki, niekompetentni sprzedawcy. (1) Na innych forach jest tego dużo ale i szczegółowo trzeba mi ogólnych... kaśka Remont łazienki poszukuję dobrej umywalki itd (1) Jakiego producenta ceramiki polecacie i dlaczego. Na co zwracać uwagę podczas... tomek Meble, gdzie? (1) Poszukuję łóżka do sypialni. Ciężko coś wybrać ze sklepów Ikea, BRW i Agata... Zołi Gdzie kupić stare deski podłogowe (2) Witam! przeprowadzam remont w mieszkaniu w kamienicy i che zachować stary... Mario Budowa domu (3) Witam wszystkich. Chcę na wiosnę rozpocząć budowę domu. W związku z tym... cinek20001 Dywany -gdzie kupię w Gdyni (2) Witam, gdzie można kupić fajne dywany w Gdyni poza Komfortem :) Poproszę o... pirelka Miska WC Koło Ovum (2) Witam serdecznie. Poszukuję sklepu/sklepów w Gdańsku, które mają na swojej... rav jakie okulary 3d?? (2) Witam, Szukam okularów 3d do telewizora Panasonic tx-p42gt30 i wszystkie,... idaiza2 Egger, Tarkett, Vox - które panele polecacie? (2) Jak najbardziej zależy mi na opiniach użytkowników, nie sprzedawców;)... m. Czy jest tu jakiś pracownik Agata Meble?? (1) Zastanawiam się, czy będzie niedługo jakaś promocja? planuję wieksze zakupy a... MałaMii toaletka sosnowa (2) gdzie dostane niedrogo toaletke sosnowa? moze ktos poleci komis meblowy , a... kaori17 Komandor, Indeco czy Cedepe?? (40) Mam pytanie, czy któraś z Was korzystała z w/w firm ? Chodzi mi o szafe do... nulka