Grażyna - opinia (1) Ostrzegam, że w tym lokalu należy do toalety udać się przed wypiciem piwa. Z... Grażyna sorokoń - opinia (1) słabo bez koncertów, szkoda ,że już nikt w niedzielę nie gra o 12.00 godzinie sorokoń Ania - opinia (1) Bezczelna , zaspana obsługa , chyba jest tu za karę bo przeciez nie pracuje !... Ania
ARTUR - opinia (1) Dziś baaaardzo negatywnie muszę ocenić ten lokal. A to za sprawą płatnej dla... ARTUR Okrągła najlepszy!!! (1) Bar na zewnątrz najlepszy, zwłaszcza kiedy zmianę ma Natalia. Jedzenie dobre,... Filka358 ... (1) ... Obrzydliwe piwo, nadęci barmani i trzeba płacić za ubikacje niezależnie... Piwożłop po Contraście pozostał tylko niesmak -ta knajpa to porażka !! (1) Nie polecam, wręcz namawiam do ominięcia dużym łukiem tego miejsca. Pomysł z... K.B Klient płaci dodatkowo za toaletę! TYlko w Gdyni (1) Drogo. Piwo dwa razy droższe niż w Poznaniu na rynku. Obsługa jak zawsze... miki Jak dla mnie, rewelacja! (1) Od pewnego czasu jestem tam w miarę regularnym, weekendowym bywalcem i nie... Krzysiek słaba obsługa (1) Nie dość, że płaci się kaucję za wypożyczenie koca, to przy zwrocie może być... Iwona Obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia (2) Jestem bardzo częstym gościem w Contrast Cafe, jest to miejsce, do którego... Aleksandra Jasińska Płatna toaleta!!?? (2) Zostawiłem dziś płacąc od razu przy zamówieniach 65zł i okazało się że za... Adaśko Żenada (1) Naprawdę słabo...Żenada Dzisiaj będąc z moją 5 miesięczną córko na spacerze... Eve Ocena na duże 6!! (2) Kultowe i niepowtarzalne miejsce. Nie tylko wspaniała kawa czy doskonałe... Paweł za glośna muzyka (1) wcześniej można było tutaj przyjśc ze znajomymi, wypic piwo, i spokojnie... kasia grzeszczak Żensda (1) cuba libre na kruszonym, innym razem przy zamówieniu 10 szotów typu kamikaze... Marzenka mhh pyszna kawa (1) Najlepsza kawa w mieście Gdynia - kawa z widokiem. No i szanty dla dzieci w... D. Rewelacyjne miejsce (1) Klimat miejsce jedzenie drinki wszystko na wysokim poziomie. Wykwalifikowany... K i S Reguły Contrastu?? (3) Jestem wraz z moją rodziną stałym klientem od wielu lat i zawsze bardzo... Alex Contrast Cafe (1) Ceny wyższe o 40% w porównaniu z np. rynkiem w Poznaniu, piwko ( pln 9)... tomasz