Obsługa (1) Przyszłam tu dzisiaj z gośćmi z innego miasta, którym chciałam pokazać lokal,... Hania Brak chęci sprzątania stolików przez personel lokalu. (1) Brudne stoliki polane piwem i innymi napojami. Podczas prośby sprzątnięcia... Mariusz Jest dobrze :) (1) Jestem bardzo częstym bywalcem i ogólnie jestem zadowolony, dobre piwko,... yvs11
Żenada (2) Kibel płatny - jakieś bramki, a bramek pilnuje cieć. Obsługa chamska (nie... Marek CBI - opinia (1) Super obsługa i super cocktaile!! Polecam! CBI ochroniarze - bandyci !!! (8) W sobotni wieczór odwiedziłam Contrast ze znajomymi no i tragedia ochrona się... Kasia Contrast po przebudowie baru. (1) Stracił klimat, przytulność i ogólnie atmosferę. Szkoda bo było fajnie, ale... Stały bywalec Wstyd (1) Jakie to typowe dla polskiego buractwa, że rozmowa zeszła na temat szaletow.... Anton Mario - opinia (1) Fantastyczne koncerty i imprezy Mario Marcin - opinia (1) Co do płatnych toalet (tylko w sezonie)to radzę na przyszłość przed... Marcin ... (1) Knajpa kiedyś była fajna, klimaciarska i sympatyczna. Teraz jest to zwykły,... żeglarz PŁATNA TOALETA (2) Od kilku dni jest tam zasada: aby toaleta była bezpłatna należy najpierw... Kris toaleta (4) następnych 5-ciu klientów Contrast traci raz na zawsze, a i będę źle... NIEZADOWOLONA Toaleta cd... (1) A mi tam "płatna toaleta" nie przeszkadza... Marudy powinny sobie przypomnieć... antonio toaleta płatna nawet dla klientów - wstyd! (1) W tym roku również spędzamy z żoną urlop w Gdyni. W zeszłym sezonie... już NIE klient Contrastu żal (1) 1.kupujesz piwo 2.idziesz do toalety płacisz 2zł za każdym razem 3.z... niepocieszony klient Bardzo fajne i klimatyczne miejsce (2) Świetne widoczki, przemiłe koncerty szantowe, niedrogie napitki - generalnie... Magda Nie szanują klientów (2) Nikomu nie polecam - klient przed zakupieniem drinka w barze nie może... xxx Obsluga do wymiany (3) Wpadam tam od czasu do czasu ale zawsze czuje, ze przeszkadzam obsludze dajác... Karolina knajpka super (2) Nie wiem dlaczego ludzie mają złą opinie o contraście jest to super knajpa a... paulinka